Zarya-1 Oyun İncelemesi

0
860

Bilim kurgu ve korku karışımı Zarya-1 oyununu sizlerle birlikte kısaca inceleyeceğiz. İçerisinde uzaylı geçen oyunları seviyorsanız gerçekten bu oyun size göre.

Seçimlerle oyunun kurallarını sizin belirlediğiniz ve kendi maceranızı yaratabileceğiniz süper bir oyun. Hikaye bazlı bu oyunda yıl 2021 ve amacınız kumandanı olduğunuz bir ekiple Ay’dan gelen imdat sinyalini araştırmak. Bu olayı araştırmak için size dört cesur astronot veriliyor. Tek yapmanız gereken soğukkanlılıkla görevi tamamlamak. Tabii ki yalnız değilsiniz. Gittikleri her yerde ayrı serüven onları bekliyor olacak. Zihin sarsan atmosferiyle sizi adeta içine hapsedecek bu oyunu oynamaktan bıkmayacaksınız.

 

Ekibinizle sürekli temas halinde oluyorsunuz ve onlara emirler veriyorsunuz. Ekibiniz size sürekli olarak bilgi veriyor ve size fotoğraf gönderiyorlar. Bu fotoğraflara her an arşivden ulaşabiliyorsunuz. Oyunu kapatsanız bile size bilgi veriyorlar. Eğer olur da görev felaketle sonuçlanırsa hikayeyi geri sarıp doğru kararı vermek için size tanınan ikinci şansı kullanabiliyorsunuz. Ne dersiniz, gerçeği ortaya çıkarıp Ay’ın gizemini çözebilecek misiniz ?

Oyunda pek de ilerlediğimiz söylenemez. Bu yüzden bu yazı ilerleme sağlandıkça güncellenecek. Ayrıca isteyenler için hangi komutları vermeniz gerekiyor onları da söyleyeceğiz. Sonraki yazımızda görüşmek üzere ve bizim için oyunda ilerlemek üzere…

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz