Ücretsiz veya Uygun Fiyata Oyun Satın Alın!

0
326

Bildiğiniz üzere Steam, Origin gibi oyun sitelerinde sürekli indirim olsa da fiyatlar çok uçuk oluyor. Ancak birkaç internet sitesi bazı oyunları daha uygun fiyata satıyor.

1. Humble Bundle

Humble Bundle.

Bu sitenin özelliği her hafta, her ay yenilenen oyun paketi olması ve harcadığınız paranın hayır kuruluşlarına gidiyor olması.

Humble Bundle 1$

Mesela burada 1 dolar bağış yaptığınız zaman bu 4 oyunun anahtarını size verecek. Daha fazla ödeme yaptığınızda ise farklı oyunlara sahip almanız mümkün. Bazı zamanlarda bu site ücretsiz oyun da verdiği oluyor. Geçen hafta Outlast ve DLC’sini vermişti.

En alt kısımdan ne kadar ücret yatırmak istediğinizi ve bu paranın humble sitesine, oyunun şirketine, veya hayır kuruluşlarına ne kadar gönderilmesini ayarlayabilirsiniz.Ben bu sitenin marketini pek tavsiye etmem.Fiyatlar dolar üzerinden olduğundan size fazla gelebilir. Ancak %90 indirim alan oyunlar çok uyguna gelebiliyor.

2. indiegala

Bu sitemizde aynı humble bundle gibi bundle şeklinde çok uygun fiyata oyun sağlıyor.

indiegala Game Bundles

Örneğin sol menüden Game Bundles’a tıkladığımız zaman karşımıza 1 dolar bağış ile 3 oyun, 5 dolar bağış ile çok daha fazlasını alabileceğiniz bir sistem. Ve bu sitenin bir diğer yanı çok fazla kaliteli olmasa da Steam kartıyla fiyatını düşürebileceğiniz bazı oyunları ücretsiz vermesi.

indiegala Store

Tekrar sağ taraftaki menüden Store sekmesine tıkladığınız zaman Alt tarafta ”Claim Free Copy” tıkladığınızda Steam anahtarınızın (etkinleştirme kodu) sol üstteki hesabınıza gelecektir. Bundan sonrası zaten Steam’den oyunu aktifleştirmek ve oyunun zevkini çıkarmak olacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Sizin ekleyecekleriniz var mı?

Humble Bundle:https://www.humblebundle.com/

indiegala:https://www.indiegala.com/

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz