Steam’de Yaz İndirimine Girmiş 9 Alınası Oyun

0
414

Steam’de yaz indirimi devam ediyor. İndirime girmiş olan 9 alınası oyunu sizinle paylaştık.

22 Haziran ve 5 Temmuz tarihleri arasında yapılan indirimde büyük bir yığılma gerçekleşti. Binlerce insan indirimden yararlanmak için bilgisayarın başına oturdu. Beklenen oldu ve yine Steam sunucuları çöktü. Söylenenlere göre bazı insanlar bazı oyunları indirimsiz fiyatıyla almış. Kısa bir kesintiden sonra sunucular tekrar eski haline geldi. Çökmenin sebebi ise birbirinden iyi oyunların çok düşük fiyata satışa sunulması. Haliyle bir çok oyuncu da akın akın Steam’a koştu. Bu birbirinden iyi alınası oyunları sizler için derledik.

1) Grand Theft Auto V

Genç bir serseri kenara çekilmiş banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat. Kendileri dahil kimseye güvenmedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli işleri yapmak zorundadırlar. Geçmişten beri hem grafik hem de hikaye bakımından gelişme gösteren GTA, bu oyunda da 4K ve ötesi çözünürlük ile Los Santos Blaine County dünyasını keşfetme olanağını buluyoruz.

Fiyat: 179 TL  İndirimli Fiyat: 89,50 TL  %50 indirim

2) Counter-Strike: Global Offensive

Valve’nin önemli oyunlarından biri olan CS: GO beklediğimiz fiyata inmedi. Ancak alıcıları için tabi ki iyi bir fiyat olduğu şüphesiz. FPS oyunları bakımından  en iyi oyun olduğu söylenemez ama en sevilen tartışmasız bu.

Fiyat: 24 TL  İndirimli Fiyat: 16,08 TL  %33 İndirim

3) Rise Of The Tomb Raider

Muhteşem bir hikaye ile kalbimizi çalan Tomb Raider yapımcıları, Steam oyuncuları için nefes kesen bir hale getirmiş. 20. yılında daha iyisini beklemiyor değildik. Sevenleri için pek de önemli değil.

Fiyat: 89 TL  İndirimli: 35,06 TL  İndirim: %60

4) Euro Truck Simulator 2

İnanılmaz sürüş keyfi, yeni başlayanlar için beyinlerde hafif sızılar yaratmış (ilk görev), o güzelim tırların en ufak kazada bize verdiği cezalar sonucu bir kez olsun klavyeye yumruk atmayan sanırım yoktur. SCS Software ailesinden güzel bir oyun Steam’den şahane bir indirimle karşınızda.

Fiyat: 39 TL  İndirimli Fiyat: 9,75 TL  İndirim: %75

5) NBA 2K17

Spor severler bilgisayar başına! NBA 2K16’nın rekor kıran lansmanının ardından NBA 2K serisi NBA 2K17 ile en gerçekçi spor video oyunu olma iddiasını desteklemeye devam ediyor.

Fiyat: 199 TL  İndirimli Fiyat: 49,75 TL  İndirim: %65

6) Goat Simulator

İlginçliği ile dikkat çeken keçi oyunu… Bir keçiyi yönetmek ilk bakışta saçma gelse de komik, keyifli, tamamen eğlenceye ve güldürmeye odaklı sevimli bir oyun. “Artık keçi olduğunu hayal etmene gerek yok!”

Fiyat: 18 TL  İndirimli Fiyat: 3,60 TL  İndirim: %80

7) To The Moon

Zengin hikaye, harika bir müzik, düşük fiyat, fazlasıyla duygusallık bu oyunda. Oynayanları tarafından son derece ilgi görmüş aynı zamanda olumlu incelemelere kabul görülmüş sıcacık bir oyun.

Fiyat: 18 TL  İndirimli Fiyat: 3,60 TL  İndirim: %80

8) The Witcher 3: Wild Hunt-Game of the Year Edition

Harika atmosfer, müthiş grafikler, şimdiye dek yapılmış en dolu, en detaylı açık-dünya RYO’su. Çok yönlü oluşu ve zengin hikayesi ile hayran bırakıcı; deneyim edilesi bir oyun.

Fiyat: 74,99 TL  İndirimli Fiyat: 37,49 TL  İndirim: %50

9) Portal 2

70’in üzerinde ödül alan tutkulu takipçilere sahip yenilikçi bir oyun. Hikayesi, müziği ve oynanışından güç alan Portal 2, tek oyunculu bölümünden canlı ve yeni karakterlerden oluşan bir kadro, yeni bulmaca unsurları ve çok daha büyüklükte karışık deney odaları sunuyor.

Fiyat: 31 TL  İndirimli Fiyat: 3,10 TL  İndirim: %90

Siz hangi oyunları almak istiyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz