Steam Yaz İndirimlerinde Kaçırılmaması Gereken 5 Oyun

0
353

Steam yaz indirimin 5. gününde sizin için kaçırmamanız gerektiğini düşündüğümüz oyunları derledik.

Fiyatlar diğer yazımızla hemen hemen aynı. Zaman kaybetmeden listemize başlayalım.

Life Is Strange

%60 indirimle sadece 4 TL’ye oynayabileceğiniz bu oyun Max adı ile piyasaya sürülmüş. Zamanı geri sarabilme özelliği olan birini anlatan Max, aynı zamanda grafikleri iyi denilecek düzeyde bir oyun. Bu yüzden de listemizin en başında bulunuyor.

life is strange

Euro Truck Simulator 2 

%70 indirimle sadece 11.70 TL’ye satılan Euro Track Simulator 2, adından da anlaşılacağı üzere bir simülasyon oyunu. Çıktığı ilk günden beri büyük beğeni toplayan bu oyunu, ücreti hazır bu kadar düşmüşken almamak olmaz. Aynı zamanda bu oyunu incelediğimiz yazımıza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ets2-3

Euro Truck Simulator 2
Developer: SCS Software
Price: 19,99 €

Elite Dangerous 

Steam’da %33’lük bir indirimle 50.24 TL’ye düşen Elite Dangerous en başta size de pahalı gelebilir ama gerçekten bu oyuna o kadar para değer. Oyun uzayı ele alıyor ve haritaları gayet gerçekçi bir görünüm sunuyor. Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

EliteDangerousCobra.jpg

Elite Dangerous
Price: 24,99 €

SOMA

%50 indirimle 24.50 TL’ye düşen Soma, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz kaliteli bir yapım. Belki de ismini ilk duyduğunuzda aklınıza ülkemizde meydana gelen maden ocağı faciasını hatırlamış ve oyunu onunla ilgili olarak düşünmüş olabilirsiniz ama o konu ile alakası bile olmadığını belirtelim. Oyun bilim kurgu temalı korku oyunu ve gerçekten başarılı.

soma_header

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

H1Z1

Steam üzerinden %35 indirimle 20.15 TL’ye sahip olacağınız H1Z1’i birçoğunuz daha önceden duymuşsunuzdur zaten. Oyun çıktığı günden beri büyük rağbet gördü ve Streamerların ilgisini fazlasıyla çekti diyebiliriz. E hazır %35’lik bir indirim varken bu oyunun keyfini siz de çıkartabilirsiniz.

h1z1

H1Z1 : Just Survive
Price: 19,99 €
H1Z1: King of the Kill
Price: 19,99 €

Bu önerdiğimiz oyunlardan hangisini almayı düşünüyorsunuz?