PewDiePie’ın oyunu PewDuckPie!

0
331

Ünlü Youtuber olan PewDiePie’ın, bir oyunu olan PewDuckPie’ı gelin beraber inceleyelim.

Oyun aslında efsane olan ve çocukluğumuzdaki en eğlenceli oyunlardan biri olan Mario’ya çok benziyor. Formatı aynı bile diyebiliriz. Çeşitli engellerden geçerek ve aşağıya düşmeyerek kuleye gitmeye çalışıyorsunuz.

asdasf

Oyuna ilk girdiğimizde bizi üstteki resimde gördüğünüz gibi bir pencere karşılıyor. Yeni başlıyorsak ”New Game” i seçip başlayabiliyoruz. İlk başta bizi birinci bölümden başlatıyor ancak bölümü geçince 2. bölüme geçiyorsunuz vs. vs.

2222222222

İşte bunlar da oyun seviyeleri. ”Level Selection” butonuna tıkladığınızda görebilirsiniz. Ancak daha ilk bölümü geçmeden bunları görmek mümkün değil.

Şimdi de biraz oyunun içeriğine bakalım.

33333333333333333

En üstte de bahsettiğim gibi oyun Mario’ya çok benziyor. Mario’da kaplumbağın üstünde zıplayıp kabuğunun içine sokardık ve ardından kabuğa vurup bu engeli de geçtiğimizi düşünürdük.  Burada ise karşımıza direk boğa çıkıyor.44444444444444

Ve işte o boğa 🙂

Evet arkadaşlar ünlü Youtuber olan PewDiePie’ın bu oyununu aslında biraz da Mario ile kıyasladım bu yazımda. Oyunu oynadıktan sonra görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Oyunu oynamak için bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz