[Sona Erdi] LoL Müziğin Kalbi Sona Kostümü Hediye Ediyoruz!

0
1229

Oyun dünyasının popüler oyunu League of Legends oynuyor musunuz? Cevabınız evet ise karakterinize Müziğin Kalbi Sona kostümünü almaya ne dersiniz?

Düzenleme (5.04.2016): Kampanyaya katılım 5.04.2016 tarihinde saat 00:00’da sona ermiştir. Kampanyaya toplam on bir kişi katılmıştır. Üç kişinin katılımı geçersiz sayılmış ve isim tekrarından dolayı bir katılım da silinmiştir. Yedi kişinin katılımı sayıldığı kampanyamızı Doğaç Yıldız ve Burak Yavuz adlı arkadaşlarımız kazanmış olup hediyeleri gönderilmiştir.

League of Legends oyununda karakterinizin nasıl göründüğü sizin için ne kadar önemli? Karakterinizin aşağıdaki videodaki gibi gözükmesini istiyorsanız kampanyamıza katılın ve kostüm için kod kazanma şansı yakalayın.

Tekno Bölge olarak takipçilerimize Müziğin Kalbi Sona kostümünü hediye ediyoruz! Bu kampanyamızda 2 arkadaşımız Müziğin Kalbi Sona kostümüne ait kod kazanabilecektir.

Kostümü kazanan arkadaşımızın hesabı Türkiye sunucularında olması gerekmektedir.

Kampanyaya katılım 4 Nisan 2016 saat 00:00’da başlayacak ve 5 Nisan 2016 saat 00:00’da sona erecektir.

Fırsattan yararlanmak isteyen arkadaşlarımızın Kampanya Şartları‘nı okumuş olması gerekmektedir. Kampanyaya katılımı aşağıdan yapabilirsiniz. Kullanımı için burada sizler için hazırladığımız kılavuzdan yardım alabilirsiniz.

a Rafflecopter giveaway

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz