League of Angels 2 ile karanlığa karşı mücadele verin!

0
607

League of Angels’ın devamı olan League of Angels 2 ile meleklerin ayak basmaktan korktuğu yerde savaşmaya hazır olun!

İlk oyun ayarına göre farklı olan LOA2’de melekler, kaderleri bir kahramana bağlı olduğundan artık savunmasız bir konumda değiller. Yine de verilen hikayede ilerledikçe, oldukça tehlikeli koşullarla karşı karşıya kalacağınıza şüphemiz yok.

Aslında, ilk oyunda gerçek bir düşman olmadığı için, aralarında farklı ideolojilere sahip ırkları üç ayrı gruba ayırmaya karar verdiler: Midas, Celestial ve Tempest krallıkları. Kahramanınız ve müttefikleri savaşta diğer meleklerle yüzleşmek zorundalar.
League of Angels II TRİlk oyuna göre grafik açısından oldukça geliştirilen LOA2’de 3B motoru, sayısız animasyonlar ve efektler mevcut olduğunu belirtelim. Pek değişmeyen bir şey var. O da eski Roma’dan esinlenen kıyafetler.

League of Angels 2’de karakter ilerlemesi sizi uzun süre meşgul edecektir. Göz önünde bulundurulması gereken ilk şey ve muhtemelen en zor olanı, meleklerinizin kalitesidir. Normal kalitede yani Az Bulunur olarak tabir edilen kalitedeki melekler temelde Geri Dönüştürme sisteminde ruh elde etmek için bir yemdir. Bir üst kalite ise Epik. Takımınız çoğunlukla Epik kalitedeki meleklerden oluşacaktır. En üst kalite ise Efsanevi. Efsanevi kalitedeki melekler sizin nihai hedefiniz olacaktır.

Oyunla ilgili söyleyebileceğimiz daha çok şey olsa da bu oyunu oynamaya başladığınızda bırakamayacağınızı düşünüyoruz.

Tarayıcı tabanlı olan League of Angels 2 oyununa buradan veya aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.
League of Angels II TR

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz