GTA 6 Ne Zaman Çıkacak!

0
1538

Oyun severlerin büyük bir ilgiyle oynadığı seri olan Grand Theft Auto, beşinci oyununu çıkardıktan sonra yeni oyun ile ilgili birçok haber yapıldı. Hangisi doğru hangisi yanlış bilemeyiz ama bu yazımızda onları derledik.

Şimdi öncelikle şunu bilelim ki Rockstar Games’in bir oyun çıkarması çok uzun zaman alıyor. GTA 4’ten GTA 5’e geçişimiz yaklaşık 5 seneyi almıştı. 5 senede bir oyun çıkartıyor desek yeni oyun 2018’de gelecek gibi duruyor.

Ancak bundan da emin değiliz çünkü geçen günlerde Rockstar Games’ten Leslie Benzies’in yapmış olduğu açıklamaya göre şu an başka projeler üzerinde çalışmalar yaptıklarını anlıyoruz.

Bazı oyun dergilerine göre oyun Tokyo sokaklarına taşınabilir. Bir başka dergiye göre de oyun Londra sokaklarında geçebilir. Henüz bu bilgiler ile çok kesin bir sonuca varamasakta şunu biliyoruz ki Rockstar Games’ten GTA 6 için herhangi resmi bir açıklama yapılmadı.

Ama tahmini olarak baktığımızda ve bu zamana kadar yayınladıkları zamanlara göre oyunun 2018’den önce çıkma ihtimali yok. Hatta 2018’den sonrası için çıkabilir diyebiliriz.

Sizce GTA 6 ne zaman çıkacak? Ayrıca GTA 6’nın hangi şehirde geçmesini istersiniz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz