GTA 5 Hem Çok Satıyor Hem de İndirimde!

0
392

Rockstar Games’in oyunu olan Grand Theft Auto V, çıktığı ilk günden bu yana ne kadar sattığını açıkladı. Rakamları duyunca çok şaşıracaksınız.

Oyunseverlerin merakla beklediği ve çıktıktan sonra da oynamaktan zevk aldığı oyun olan GTA 5, bugüne kadar 80 milyon adet satış yaptı. Oyunun piyasaya çıkış zamanı 2013. Yani 4 yıl gibi bir zamanda 80 milyon adet satış yapabilmiş.

Bu tabii ki çok başarılı bir şey ancak işin garibi bu yıl şubat ayında 75 milyonda takılı kalan GTA 5, yaptığı indirimler ve kampanyalar sayesinde 3 ayda 5 milyon daha satmış. Aynı zamanda GTA 5, ABD, Yeni Zelanda, İngiltere gibi ülkelerde çok satanlar bölümündeki yerini koruyor.

Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre oyun, beklenilen her şeyi karşıladı ve bu yüzden GTA için ilerleyen zamanlarda güzel planları olduklarını da belirttiler.

Şimdi gelelim daha da güzel bir habere. GTA 5 şu anda Steam’de %40 indirimde. Normal fiyatı 179 TL olan oyun, 30 Mayıs’a kadar %40 indirimli olarak 107 TL’ye satılacak. İşte böyle kampanyalar olduğu için satışları da sürekli artıyor diyebiliriz. Oyunu satın almak için buraya tıklayarak Steam’in sitesine gidebilirsiniz.

Siz GTA5 ‘in bu kadar satması ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Aynı zamanda bu indirimden yararlanacak mısınız ?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz