Far Cry’a Survival Mode Geldi!

0
335

Far Cry severlerin hepsini bu yazımıza bekliyoruz.

Far Cry zaten zor bir oyun bir de Survival Mode’un gelmesi oyunun daha da zor bir hale gelmesini sağladı. Ama tabii ki bu kötü bir şey değil. Hatta daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı.

Ölüm artık çok daha gerçek çünkü bir kere öldüğünüzde yeniden dirilemiyorsunuz. Bir cana sahipsiniz. Bu arada sadece siz değil, sahip olduğunuz hayvanlarda tek cana sahip.Fast travel noktalarının stamina ve yemek harcaması da yenilikler arasında. Ayrıca staminanın hızlı tükenmesi, hayvan ve insan nüfusunun azaltılıp güçlendirilmesi de Survival Mode ile gelen değişiklikler arasında.

Evet sahip olduğunuz hayvanınızda tek canlı ama bu sefer onu eğitmek çok daha zor. Daha fazla savaşmanız gerekiyor ve onu kendinize bağlamalısınız.

Üstelik PC kullanıcıları 4K’lık kaplamalarla oyunu oynayabilecek. Unutmadan belirtelim bu güncellemeler Playstation 4’te 849 MB, Xbox One’da 817 MB ve PC’lerde ise 1.1 GB boyutunda. Buna ek olarak 4K kaplamaları da indirmek isterseniz 3.5 GB indirmeniz gerekiyor.

Survival Mode hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz