Clash Royale İnceleme Serisi

0
549

Bildiğiniz üzere Supercell’in yeni oyunu olan ve önceki diğer iki oyunundan özellikler barındıran Clash Royale oyunu ile ilgili inceleme serisinin ilk yazısı sizlerle arkadaşlar.
Oyunu kısaca özetleyecek olursak, iki adet taç (yardımcı kule) ile bir adet ana kuleniz bulunmakta. En çok kuleyi alan oyunu kazanır, ana kuleyi alan diğer bir kuleyi de almış olur. Yani ana kuleyi almak için en az bir taç kule almak zorundasınız.

Oyunda asker gönderebilmek için büyüye ihtiyacınız var. Onlarda belirli süreler ile doluyor. Savaşın bitmesine son 1 dakika kala 2 kat daha hızlı dolmaya başlıyor.
Şimdi gelelim oyun içi taktiklere. Bu yazımızda sizlere oyun ile ilgili iki önemli taktik vereceğiz.

Bunlardan biri (Oyuna yeni başlayanlar için): Arkadaşlar oyuna yeni başlayanların en güçlü karakterlerinden biri ”dev” dir. Devler zor ölürler ve kulelere çok vurabilirler. Ancak eğer kartlarınızın içinde iskelet ordunuz varsa ve devin yanına atarsanız dev kısa sürede ölecektir.
İkinci Taktik: Genelde ilk saldırıyı bırakın rakibiniz yapsın, ilk saldırılarda sürekli defansif oynayın, rakibin büyüsü bitmek üzere iken bu sefer siz atağa geçin ve tamamen saldırı askerlerinizi atın. Böylelikle rakip size karşı defans sağlayamayacaktır ve taç kulesine ciddi hasarlar verebileceksinizdir.

Siz Clash Royale ve verdiğimiz taktikler hakkında neler düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz