Battlefield 1 Hakkında Konuşalım!

2
704

Biraz Battlefield 1 hakkında konuşmaya ne dersiniz? Bu oyun da nereden çıktı diyebilirsiniz. Oyun hakkında her şey bu yazımızda.

Battlefield 1 yapımcısı Electronic Arts olan ve 1. Dünya Savaşı’nı ele alan bir FPS oyunudur. Oyuna 1. Dünya Savaşı birebir aktarılmış; silahlar, araçlar ve ülkeler dönemin ruhunu yansıtıyor.

Oyunumuzda çok oyunculu seçeneği 64 kişiye kadar çıkabiliyor. Oyunda sadece silah, at ya da uçak değil kılıç ve süngü de kullanılabiliyor. Olay Fransa, Arabistan ve Alplerde geçmektedir. O dönemin şartlarını; Alp Dağları’ nın soğuğunu hissedebiliyor ya da Londra’nın nemli duvarlarını görebiliyorsunuz.

Birçok oyuncu tarafından sabırsızlıkla beklenen Battlefield 1 satışa 21 Ekim’de çıkacak. 6 Mayıs’ta paylaşılan fragman kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Daniel Berlin’in söylediğine göre ‘Bu oyun diğerlerinden daha zor olacak’. Daha mı fazla ilgi toplar yoksa kullanıcı sayısını ikiye mi katlar orasını hep birlikte göreceğiz. Ancak yıla damga vuracağı kesin görünüyor. Ayrıca oyuncuları sürprizler de bekliyor olacak.

Oyunu takip edenler için Açık Beta da dahil olmak üzere 21 Ekim’den üç gün önce yani 18 Ekim’de satın almak mümkün olacak. Oyunun oynanacağı platformlar ise Windows 10, PlayStation 4 ve Xbox One’dır.

Teknik özelliklerden de bahsedecek olursak oyunumuz Windows 8, 12gb RAM, Intel i7 ve NVIDIA GeForce 970 ekran kartı ile gayet iyi şekilde oynanabilecek.

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz