9kw Nedir ve Nasıl Kullanılır?

0
590

Bu yazımızda 9kw sitesini kullanarak indirmelerinizi nasıl tamamen otomatikleştireceğinizi 9kw websitesini ve Jdownloader programını kullanarak anlatacağız.

9kw Nedir?

9kw bir captcha çözme servisidir. Bu servis sayesinde siz başkalarının captcha larını çözerek kredi kazanırsınız. Kendi captchalarınızı çözdürmek için ise kredilerinizi kullanırsınız. İsterseniz para ödeyerek kredi satın alabilirsiniz bu sayede kredi kazanıp captcha çözmenize gerek kalmaz.

9kw’nin Kullanım Alanları Nelerdir?

Diyelim ki arkadaşınız size 10 parçalı bir dosya attı ve siz de o dosyaları gece indirme sırasına yerleştirmek istiyorsunuz. Ancak her bir parça bittiğinde kalkıp captchayı çözmeniz gerekiyor. İşte 9kw da tam burada devreye giriyor. İndirme programınız captchayı size göndermek yerine 9kw’ya gönderiyor ve o sırada müsait olan biri de sizin captchanızı çözüyor. Bütün işlem bu sayede otomatikleşmiş oluyor.

Arayüzü Tanıyalım

captcha1

Home

Ana sayfaya dönmenizi sağlar.

News

Güncellemeleri ve getirilen yeniliklerin duyurulduğu sayfadır. Genelde bu sayfa ile işiniz olmaz.

Captcha

Bu sayfaya sonra değineceğiz. Kısaca bu sayfada başkalarının captchalarını çözerek kredi kazanırsınız.

Plugins

Burada 9kw’yı kullanabileceğiniz yazılımlar listelenmiştir. Bu sayfa “Softwarelist, Mobile / Apps, Extended API” olarak 3’e ayrılmıştır. Softwarelist bilgisayar programlarını, Mobile / Apps mobil uygulamaları, Extended API ise yazılımcılar için Api’nin nasıl yazıldığı hakkında bilgiler içerir. Biz bu yazımızda sadece Softwarelist içerisindeki JDownloader eklentisini kullanacağız.

History

Gönderdiğiniz ve çözdüğünüz captchaları ve durumlarını (Çözüldü, çözülmedi, doğru çözüldü, yanlış çözüldü) gibi istatistiklerini görebileceğiniz alandır.

Pay

Siteye para yatırarak kredi alabileceğiniz sayfadır.

En düşük fiyat = 40 000 kredi (yaklaşık 4000 captcha) – 5 euro

En yüksek fiyat = 2 560 000 (yaklaşık olarak 256000 captcha) – 320 euro

Ödeme yöntemleri =  Paypal, Sofort, Paysafecard, Bitcoin, Banka transferi (Not olarak kullanıcı adınızı göndermeyi unutmayın), Nakit (Elden değil posta yoluyla içine kullanıcı adınızın yazılı olduğu kağıdı koymayı unutmayın).

FAQ

Sıkça sorulan sorular sayfası. İngilizce veya Almanca biliyorsanız okuyabilirsiniz.

Ticket

Siteyle ilgili sorunlarınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi gönderebileceğiniz sayfa.

Logout 

Çıkış yapma tuşu

Balance

Kredi miktarınızı görüntüler.

Userconfig

Ayarlarınızı görüntüler (bu menüyü kurcalamamanızı öneriyoruz.).

API Key

İşlemlerimizin bir kısmını burada yapacağız. Burada kullanacağınız program için api key oluşturabilir, kendi yazdığınız programa özel api key yapabilirsiniz. Biz bu menüde Jdownloader’ı kullanacağız.

Docu

Bu siteyi kullanan bir program yazmak isterseniz kullanacağınız sayfa içinde c# c++ gibi programlama dilleri için örnekler bulunuyor. Biz bu yazımızda bu sayfayı kullanmayacağız.

Mehr

İstatistikleri görüntüler.

 

Nasıl Kullanılır? 

Bu sayfadan Jdownloader programını yükleyin. Alternatif programlar var, ancak aralarında en kullanışlı bu programın olduğunu söyleyebiliriz.. Jdownloader programını kurarken adware kurmamaya dikkat edin Bütün yazıları dikkatlice okuyun. Bu aşamadan sonra bu sayfaya girin ve One-Click API Key başlığı altındaki Jdownloader 2 linkine tıklayın.

apikey

Karşınıza yukarıdaki gibi bir pencere çıkacak. Bu kod sizin özel kodunuzdur. Bu kodu kopyalayın ve Jdownloader programını açın ve aşağıdaki resimlerdekileri yapın.

jdownayarlar

jdownayarlar2

jdownayarlar3

jdownayarlar4

Bu menüdeki Metin captchalarını ve Fare captchalarını işaretleyin. Api anahtarını ilgili boşluğa girin. Sizin captchalarınızın öncelikli olmasını istiyorsanız, öncelik kısmından öncelik için harcayacağınız kredi miktarını girebilirsiniz Ayarlarınızı tamamladıktan sonra kaydet ve kapata tıklayın. İşlem tamam artık linklerinizi programa gösterdikten sonra tamamen otomatik olarak indirme yapabilirsiniz.

Kredi Nasıl Kazanılır?

Kredi kazanmak için iki seçeneğiniz var ilki Captcha menüsünden captcha çözmek. Diğer ise Pay menüsünden kredi satın almak.

 1.Yöntem

Bu linkten captcha menüsüne girin

History = Çözdüğünüz captchaların sonuçlarını gösterir (Doğru mu, Yanlış mı, Kaç kredi kazandığınız)

Sound = Yeni captcha geldiğinde ses çıkarır.

Popup = Yeni captcha geldiğinde popup penceresi açar.

Desktop Notification = Yeni captcha geldiğinde masaüstü bildirimleri gönderir.

Start / Stop = Captchaları kabul etmek için start tuşuna basın yeni captchalar gelir stop tuşuna basınca beklemeye alınır.

Typ = Captcha türünü belirleyebilirsiniz.

Captcha çözmek konusunda sorularınız veya problemleriniz var ise bu İngilizce yazıya göz atmanızı öneriyoruz.

9Kw GUI Kullanımı

9Kw adlı program, sitenin programa dönüştürülmüş halidir. Her seferinde siteye giriş yapmak istemiyorsanız kullanabilirsiniz: Link

Programı ilk açtığınızda sizden ayar yapmanızı isteyecek üst taraftaki api key yazma boşluğuna Jdownloader için api key aldığımız sayfadaki one-click apikey başlığının altındaki 9kw gui yazısına tıklayarak aldığınız api keyi yapıştırın diğer ayarlarınızda yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

2.Yöntem

Kredi satın alırken PayPal kullanmanızı önerecektik. Ancak PayPal ülkemizdeki faaliyetlerini sonlandırdığından, diğer ödeme yöntemlerini kullanmanızı öneriyoruz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz