PUBG Mobile Grafiklerini Cihazınıza Göre Ayarlayın

0
2209

2017’de piyasaya bilgisayar oyunu olarak sürülen PUBG, kısa bir sürede büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu ve akıllı telefonlar için de PUBG Mobile sürümünü piyasaya sürdü.

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), bilgisayar ve telefon oyuncuları tarafından en çok tercih edilen savaş oyunları listesinde en başta bulunuyor. Playerunknown’s Battlegrounds’ın mobil sürümü en az, oyunun bilgisayar sürümü kadar tercih edildi. iOS ve Android cihazlar için indirilebilir olan oyun tamamen ücretsiz.

Siz de PUBG Mobile oyuncusuysanız ya da bu oyunu indirmeyi düşünüyorsanız her oyundan almak istediğiniz gibi bu oyundan da grafik verimi almak isteyeceksiniz. Oyun oynarken en iyi grafik verimini nasıl sağlarım diye düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

PUBG Mobile’ın Grafiklerini Android Cihazınıza Göre Ayarlayın

PUBG Mobile’ın oyun içi grafiklerini Android cihazınıza göre ayarlamak için Graphics Tool for PUBG isimli uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulamayı Türkiye’den indirmeniz mümkün değil. Ancak APK olarak bu dosyayı telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulama ekran çözünürlüğünü, HD grafikleri ve gölgeleri etkinleştirmenizi ve devre dışı bırakmanızı sağlar. Uygulamada mevcut olan ayarlardan birini seçin ve Kabul Et butonuna dokunun.

Oyun eğer arka planda çalışır vaziyetteyse kapatın ve PUBG Mobile’ı yeniden açın. Grafik ayarlarınız böylece oyun için aktif olacaktır.

Oyunun işleyiş hızı telefonlar arasında fark gösterecektir. Eğer bu tür oyunları herhangi bir sorun yaşamadan oynamak istiyorsanız iyi bir telefona ihtiyacınız var. Ayrıca uygulamanın akıllı telefonlarda kapladığı yer de diğer oyunlara göre biraz fazla.

Teknoloji haberleri ve telefon hakkında ipuçlarından haberdar olmak istiyorsanız Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz