iPhone’unuzda Oyun Performansını Arttırın

0
1253

iPhone’unuzda mobil oyunlar oynarken, telefonunuzda donma ve kasma sorunu yaşamaktan oyunun keyfini çıkartamıyorsanız bu yazımızda sizlere iPhone’unuzda oyun performansı arttıran yöntemlerden bahsedeceğiz.

Oyunları telefonunuzda daha rahat oynayabilmek için yeterli gereksinimlere ihtiyaç vardır. Eğer telefonunuz oyunu çalıştıracak kapasitede olmasına rağmen oyun performansını düşük alıyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

iPhone’unuzda Oyun Performansını Arttırın

iPhone’unuzda oyun performansını arttırmak için uygulamanız gereken ilk işlem, Mac bilgisayarınıza iPhone System Care isimli programı indirmektir. Programı bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

iPhone System Care uygulamasını kullanarak, telefonunuzda yer alan uygulamaların önbelleklerini ve geçici dosyalarını silebilir, uygulamanın telefonunuzda daha rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzda boş alan yaratmak ve dahili depolama alanını boşaltmak için de bu programı kullanabilirsiniz.

Oyun performansını arttırma konusunda sizlere yüksek ölçekte faydası olacak bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra çalıştırın ve iPhone’unuzu bilgisayara bağlayın. Daha sonra programın arayüzündeki Speedup & Clean seçeneğine tıklayın.

Karşınıza çıkan seçeneklerden, telefonunuzu daha derin temizlemek için Deep Celan’e dokunun ve telefonunuzda silinmesini istediğiniz dosyaları, fotoğraf ve videoları, arama kayıtlarını, mesajları silmek için bu seçeneklerin yanında bulunan kutucukları işaretleyin. Kutucukları işaretledikten sonra programdaki Scan butonuna tıklayın.

Program tüm verileri taradıktan sonra karşınıza çıkan ekrandaki Clean Now butonuna tıklayarak temizleme işlemini başlatabilirsiniz.

Yukarıdaki tüm işlemlerin ardından iPhone’unuz tıpkı ilk aldığınızdaki hızı kadar hızlı olacak, oyun performansında iyi performans sergileyecektir.

Konu hakkında sorularınızı bize sitemizdeki Soru-Cevap bölümünden iletebilir, teknoloji hakkında güncel haberlerden haberdar olmak ve ipuçlarını takip etmek istiyorsanız Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz