Instagram, Facebook ve Twitter’daki Videoları Android Telefonunuza İndirin

2
656

Sosyal medyada her saniye yeni videolar paylaşılıyor. Ancak sosyal medya uygulamalarının içerisinde video indirme özelliği olmadığı için kullanıcılar oldukça zorluk çekiyor.

Instagram, Facebook ve Twitter’da paylaşılan videoları Android telefonunuza indirmek için üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç vardır. Çünkü bu sosyal medya platformlarının mobil uygulamalarında video indirmeye dair bir özellik yoktur.

Facebook’tan Android Telefona Video İndirme

Facebook’ta yer alan videoyu Android telefonunuza indirmek için ilk olarak Google Play Store’da yer alan MyVideoDownloader for Facebook isimli uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirin. Uygulamayı aşağıdan telefonunuza indirebilirsiniz.

Facebook’tan video indirmeniz için işinize yarayacak bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra açın. Uygulama ana ekranındaki Facebook’a giriş yapma ekranından hesabınıza giriş yapın. Daha sonra indirmek istediğiniz videoyu bulun. Videoyu bulduktan sonra videonun üzerine basılı tutun. Çıkan seçeneklerden İndir’e tıklayın ve videoyu indirmek istediğiniz video kalitesini belirleyin, Tamam’a basın.

Twitter’dan Android Telefona Video İndirme

Android telefonunuzdaki Twitter uygulamasından video indirmek için Video | GIF Downloader for Twitter isimli uygulamayı aşağıya tıklayarak telefonunuza indirin.

Video | GIF Downloader for Twitter
Video | GIF Downloader for Twitter

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Twitter uygulamasını açın. Twitter’dan Android telefonunuza indirmek istediğiniz videoyu veya GIF’i bulun. Medyayı açın ve ekranın sağ alt köşesindeki paylaşım butonuna tıklayın. Buradaki seçeneklerden Video | GIF Downloader for Twitter uygulamasını seçin.

İndireceğiniz medya, video indirme uygulamasında açıldıktan sonra açılan penceredeki İndir butonuna tıklayın.

Instagram’daki Videoları Android Telefona İndirme

Instagram’daki videoları Android telefonunuza indirmek için Video Downloader for Instagram’ı telefonunuza indirin. Uygulamayı aşağıya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulamayı telefona indirdikten sonra Instagram uygulamasına girin. İndirmek istediğiniz videoyu bulun ve gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun. Açılan penceredeki seçeneklerden URL’yi Kopyala seçeneğine tıklayın.

Videonun linkini kopyaladıktan sonra Instagram uygulamasında video indirici uygulamanın logosu belirecektir. Bu logoya tıkladıktan sonra video indirme uygulamasına yönlendirileceksiniz. Videonuz uygulama ana ekranına düştüğü andan itibaren indirilmeye başlayacaktır.

Sosyal medya uygulamalarından video indirme ve diğer tüm konular hakkında ipuçları başta olmak üzere güncel teknoloji haberlerinden de haberdar olmak için Facebook sayfamızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

2 YORUM

  1. Aslında ayri ayri program kullanmak yerine opera mini programini indirmeniz yeterli olacaktir her siteden video indirmemize olanak saglamakta

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz