E-kitaplar epub formatından PDF veya başka bir formatta nasıl kaydedilir?

0
1736

Satın almış olduğunuz e-kitabı bilgisayarınızda sorunsuzca görüntülüyorsunuz. Ancak bu e-kitabı PDF olarak veya başka bir formatta kaydetmek istiyorsunuz.

Satın almış olduğunuz e-kitapları Adobe Digital Editions kullanarak nasıl açabileceğinizi burada sizinle paylaşmıştık. Adobe Digital Editions olsun, Kindle olsun veya diğerleri. Bunları kullanarak görüntülediğiniz veya elinizdeki .epub formatındaki veya başka formatlardaki e-kitapları PDF olarak veya başka formatlarda kaydetmek ister misiniz?

Tüm formatları yazacak olursak: PDF (.pdf), ePUB (.epub), Kindle Mobi (.mobi), Word RTF (.rtf), Text (.txt) ve HTML (.htmlz)

Yukarıda yazmış olduğumuz formatlardaki e-kitapları birbirleri arasında dönüştürebileceğinizi ayrıca belirtelim.

Öncelikle buradan eBook Converter programını indirin veya satın alın. Programın demo sürümü sadece 10 adet e-kitap ile işlem yapabilmenizi sağladığını belirtelim.

Programı açın ve e-kitabınızı seçin. E-kitabınıza ait .epub dosyası elinizde yoksa Kindle, Digital Editions, NOOK ve Kobo gibi kaynakları kullanarak e-kitabınızı ekleyebilirsiniz. Elinizde .epub veya başka bir formatta e-kitabınız varsa, Add Files butonunu kullanarak e-kitabınızı ekleyebilirsiniz.

eBook Converter Farklı Format - 1

E-kitabınızı ekledikten sonra hangi formatta kaydetmek istiyorsanız Output Format bölümünden seçin. Dilerseniz Output Folder ile işlem sonunda dosyanın nereye kaydedileceğini değiştirebilirsiniz.

E-kitabınızı seçin ve Convert butonuna tıklayın. İşlem tamamlanınca hedef klasör otomatik olarak açılacak ve e-kitabınıza ait seçmiş olduğunuz formatta e-kitabınıza ulaşabileceksiniz.

eBook Converter Farklı Format - 2

E-kitabınızı farklı bir formata başarılı bir şekilde ulaşabildiniz mi? Bu konuya ekleyecekleriniz var mı? Bizimle düşüncelerinizi paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz