Bilgisayarınızı iPad’e Çevirin!

0
1502

Artık bilgisayarınızda iOS işletim sistemi kurup bir iPad deneyimi yaşamanız mümkün. Detaylar yazımızda!

Bundan önceki yazılarımızda, sizlere bilgisayarınıza Android işletim sistemi kurup bilgisayarınızda nasıl Android deneyimi yaşayabileceğinizi anlatmıştık. Bu yazımızda ise bilgisayarınıza nasıl iOS işletim sistemi kuracağınızı anlatacağız. Artık bilgisayarınızda iPad deneyimi de yaşayabileceksiniz.

iPadian iPhone Emulator

Bilgisayarınızda sizlere iPad deneyimi yaşatacak iPadian iOS emulator programının iki farklı versiyonu mevcut. Bu versiyonlardan bir ücretsiz versiyon. Diğer versiyon ise 10 dolar (yaklaşık 30 TL) ödeyerek sahip olacağınız Premium versiyon. Ücretli olan versiyonda tam olarak App Store’a ulaşabiliyorsunuz. Bununla beraber ücretli olan versiyonda reklamsız olarak kullanabiliyorsunuz. Fakat ücretsiz olan versiyonda ise reklamlar sizleri zamanla rahatsız edebiliyor. Fakat yinde ücretsiz olan versiyon’da sizlere iPad deneyimi yaşatıyor. Ücretsiz olan versiyonda programın sınırlandırmış olduğu bir App Store mağazası mevcut.

ipadian-ios-emulator

iPadian iOS Emulator programının kısaca özellikleri: 

  • iPadian uygulamasının ücretsiz versiyonu iOS’un temel özelliklerini barındırıyor
  • Ücretsiz sürümünde’de App Store var fakat ücretsiz sürümün sunduğu bazı uygulamaları indirebiliyorsunuz.
  • Ücretli versiyonunda ise App Store’ dan istediğiniz uygulamayı indirebiliyorsunuz
  • Ücretli versiyon reklamsız, ancak ücretsiz versiyonda sizi rahatsız edebiliyor

iPadian uygulaması nasıl kurulur? 

http://www.xpadian.com/

Yukarıda verdiğimiz adrese tıklayınız açılan sayfada Download Now seçeneği çıkacak. Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra emulator inecek ve ardından basit bir şekilde kurulum yaparak bilgisayarınızda iPad deneyimi yaşabilirsiniz. Windows XP hariç, diğer bütün Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz