Android Telefonunuzda iOS Emojileri Kullanın

2
11440

Android işletim sistemli telefonların klavyelerinde yer alan emojiler birbirinden farklı ve çoğu kullanıcının yorumuna göre kullanıcılar tarafından da görünüş açısından pek de sevilmiyor. Ancak iOS emojileri için aynı şeyleri söylemek mümkün olmaz. iPhone klavyesindeki ifadeler standart ve hoş bir görüntüye sahip.

Android telefonunuza iOS emojilerini Root erişimine ihtiyaç duymadan ekleyebilir, sorunsuz bir şekilde iPhone klavyesindeki emojileri kullanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için aşağıda yazılanları aynen uygulayınız.

Android Telefonunuzda iOS Emojileri Kullanın

Android telefonunuzda iPhone klavyesindeki emojileri FlipFont 3‘ü indirerek kullanabilirsiniz. FlipFont 3 şu an için sadece Android 4.4.1 ve 5.1.1 sürümü kullanan telefonlarda çalışıyor. Bu sürümlere sahip bir Android telefona sahipseniz iOS emojilerini, FlipFont 3 sayesinde kullanabilirsiniz.

FlipFont 3, Google Play Store’da yer almadığı için .apk uzantılı dosya şeklinde telefonlara indiriliyor. Telefonunuz .apk uzantılı dosyaları, Bilinmeyen Kaynaklar’ı açmadığınız sürece indirmez. FlipFont 3’ü indirmeden önce Ayarlar > Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif hale getirin. Daha sonra FlipFont 3’ü hiçbir engel ile karşılaşmadan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulamayı telefona indirdikten sonra telefonunuzun yazı tipini değiştirmeniz gerekmektedir. Ayarlar > Ekran’a giderek telefonunuzda yazı tipi değişikliği yapabilirsiniz. Yazı tipi değişikliğini Emoji Font 3’ seçerek gerçekleştirin.

Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzun klavyesinin emojiler bölümünde iOS işletim sistemine ait emojileri kullanabilirsiniz.

Daha fazla ipucundan ve güncel teknoloji haberlerinden anında haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın!

2 YORUM

  1. Ben dediklerinizi uyguluyorum yazı tipine girip emoji font 3 diyorum ama bana uyarı gelip dutuyır bu yazı biçimi desteklenmiyor diyor 😢 yardım lütfen

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz