Windows Phone İçin Spotify Güncellendi!

0
322

Geçtiğimiz günlerde Spotify Windows Phone platformunda uygulamasını güncelledi. Eğer güncellenmiş uygulamayı incelemek istiyorsanız bu yazımız tam size göre!

Spotify, Windows Phone 8.1 ve Windows 10 Mobile cihazları için bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, beraberinde bazı geliştirmeler ve düzeltmeler ile birlikte geliyor. Ki bu geliştirmeler müzik dinlemenizi oldukça kolaylaştırıyor.

Spotify-Güncelleme

Mağazada gösterilen değişim kaydı en son güncellemeye ait değil ama güncellemede bizim gördüklerimiz şunlar:

  • Özet Navigasyonu – Ekranın en alt tarafında bulunan ve uygulamayı daha rahat kullanmanızı sağlayan bir gezinti çubuğu eklenmiş.
  • Geçiş Efektleri – Yeni efektler eklenmiş. Örnek olarak; ekranlar arası geçerken geçişler ekranınıza solarak gelip gidiyor.
  • Renk Düzeni – Renk düzeni gözünüzün rahatsız olmaması adına hafifçe değiştirilmiş.
  • Geliştirilmiş Ayarlar Sekmesi –  Ayarlar şimdi daha hızlı açılıyor ve daha temiz ayrıca efektler de daha yumuşak.
  • Müzik, albüm ve çalma listesi iyileştirmeleri – Görünüşe göre Windows 10 Mobile cihazları üzerinde bulunan yavaşlık giderilmiş.
  • Başlangıç Ekranı – Artık uygulamayı açarken karşınıza çıkan başlangıç ekranı bulunmuyor. Yani uygulamayı tekrar açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Arama – Arama bölümü yenilenmiş; sonuçlar hemen gösteriliyor ve geçmişinizi gösteriyor.

Bizim uygulama testimizde farkettik ki uygulama özellikle Windows 10 Mobile kullanan cihazlarda çok daha hızlı olmuş. Görünüşe göre şirket bu uygulama için epey uğraşmış.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz:

Spotify
Spotify
Developer: ‪Spotify AB‬
Price: Ücretsiz

Peki siz yenilenen Spotify uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz