Spotify Artık Windows Phone Uygulamasını Desteklemeyecek!

0
364

spotify-herkes için müzik

Dünyanın en büyük ve en ünlü müzik hizmeti olan Spotify, Windows Phone uygulamasına artık destek vermeyeceğini açıkladı!

Spotify uygulaması ilk kez Windows Phone için yayınlandığında zaman zaman ortaya çıkan hatalarla doluydu ve çok sayıda iyileştirmenin yapılması gerekiyordu. Ancak buna rağmen kullanıcılar Spotify’nin Windows Phone’u da desteklemesinden memnunlardı. Oldukça uzun bir süre sonra Spotify bir güncelleme yayınladı ve Android ve iOS sürümlerine benzeyen bir arayüz sundu. Bu arayüz işlevsellik açısından gerçekten kolaylık sundu. Bu büyük güncellemeden sonra Spotify küçük bir güncelleme daha aldı.

Windows Phone’da Spotify uygulamasını kullanan kullanıcıların kafalarında bir soru işareti oluşmaya başlamıştı. Bir sonraki güncellemeyi ne zaman alacaktık? Spotify Destek kanalında yapılan bir yoruma göre Windows Phone artık desteklenmeyecek. Yani cihazınızda bu uygulamayı kullanıyorsanız hata düzeltmeleri ile ilgili herhangi bir beklentiniz olmasın.

Yapılan yorum aynen aşağıdaki gibidir.

Hi there,

Thank you for dropping us a message. We are happy to hear that you found the Spotify Community helpful. Let us try and shed some light on our possible upcoming updates.

We can confirm Windows Phone 8.x is no longer supported. You can still use our Spotify application on the associated devices but it will no longer receive any further updates and download the application. We apologize for the inconvenience.

Regarding Windows 10, we can’t say at the moment if or when any specific release will be out, but as soon as there is something new, you will receive a notification on your device that an update is available and prompted to download it.

Hope this information has been helpful. If you have something else on your mind, just drop us a line.

Have a great day,
Tsvetan
Spotify Customer Support

Yukarıda da belirtildiği üzere Windows Phone 8.x artık desteklenmeyecek. İlgili cihazlarda kullanmaya devam edebilirsiniz ancak herhangi bir güncelleme almayacak ve uygulamayı indirmek mümkün olmayacaktır.

Windows 10 uygulaması hakkında da bir yorumda bulunuldu. Ancak destek ekibi malesef bununla ilgili bir bilgi vermedi.

Spotify uygulaması ve güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz