Imgur Windows 10 Mobile Uygulaması!

0
215

Imgur, Windows 10 Mobile için bir uygulama fikrini ofisinde tartıştı ve şirkete göre uygulamanın çıkmaması için tek engel kullanıcıların talepleri.

Imgur, internette bulunan en iyi resim paylaşma platformlarından biri ve devasa büyüklükte bir topluluğu bulunuyor.

Imgur, Android ve iOS mobil platformları için mobil uygulamasını kullanıcıların hizmetine sunmuş durumda. Bu mobil uygulama ile resimleri bilgisayar ihtiyacı duymadan paylaşabiliyorsunuz. Ne var ki Imgur’un henüz Windows Mobile kullanıcıları için resmi bir uygulaması bulunmuyor. Haliyle kullanıcılar üçüncü parti alternatifleri kullanmak zorunda kalıyorlar.

Windows Phone haberleri paylaşan yabancı bir site Imgur’a Windows 10 Mobile için bir uygulama geliştirme düşüncelerini sormuş ve şu cevabı almış:

imgur-windows-10-cevap

Bir temsilci  “konunun ofiste konuşulduğunu” söylemiş ve negatif bir hassaslıkla “Maalesef zaman içinde konu sadece burada kaldı” ifadesini belirtmiş.

Temsilci toplulukta bu gibi bir fikrin sunulmasının geliştiricilerin dikkatlerini çekebileceğini belirtmiş. Eğer sizde bu konuda istekliyseniz ilgili topluluğa buradan ulaşabilirsiniz.

İyi haberler ise şirketin bu konu hakkında konuşmuş olması ve platformu gözden çıkartmamış olması. Bir talep bekliyorlarmış sadece.

Uygulamanın üçüncü parti bir alternatifi Imgur4Windows’u buradan indirebilirsiniz:

Imgur4Windows
Imgur4Windows
Developer: ‪Maxence‬
Price: Ücretsiz+

Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce Windows Mobile platforumuna resmi bir Imgur uygulaması çıkmalı mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz