Bank of America mobil bankacılık uygulaması üzerinde çalışıyor!

0
401
UNITED STATES - FEBRUARY 23: A Bank of America logo hangs above a bank branch entrance in New York, U.S., on Monday, Feb. 23, 2009. Citigroup Inc. and Bank of America Corp., two of the three biggest U.S. banks, climbed in New York trading after regulators said they may give lenders more capital to revive the banking system. (Photo by Jin Lee/Bloomberg via Getty Images)

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan arkadaşlarımız için sevindirici bir haberimiz var. Tabi Bank of America müşterisiyseniz geçerli.

Windows Phone uygulamaları gittikçe yayılıyor ve Windows 10 ile bazı şirketler Windows 10’a sahip Windows Phone’lara uygulamalarını yavaş yavaş geliştirmeye başladılar bile. Bank of America kendi müşterileri için mobil bir siteye sahipti ancak mobil bir site, bir uygulama gibi çalışamazdı. Bu konuda eksiklik gören Bank of America, Twitter hesabından bir müşterisine verdiği cevapta Windows 10 mobil bankacılık uygulaması üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Bank of America’nın Twitter’daki cevabını aşağıda görebilirsiniz.

Cevabı Türkçe’ye çevirecek olursak: “Geri bildiriminizi duyduk ve bir Windows 10 mobil bankacılık uygulaması geliştirmek için çalışıyoruz. Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.”

Bankanın mobil uygulamasının Windows 10 Mobile için ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir tarih yok. Ancak böyle bir uygulamanın geliştirildiğini bilmek sizce de güzel bir haber değil mi? Bu bankanın bir müşterisi olarak uygulama yayınlandığında kullanır mısınız?

Ayrıca Windows Phone cihazınızda hangi uygulamaları görmek istersiniz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz