YouTube Videolarını MP3’e Dönüştürün!

0
979

Bir video barındırma sitesi olmasına rağmen, YouTube’da en çok aranan konu aslında müzik. Peki çevrimdışı dinlemek için videoları MP3’e dönüştürmek istemez misiniz? 

YouTube’da en çok arananın müzik olması sizi şaşırtmıyordur, değil mi? Tüm müzik videolarını görmezden gelseniz bile YouTube, milyonlarca müzik yüklemesine ev sahipliği yapıyor.

Dinlediğiniz videolar çok fazla bant genişliği harcıyor!

Dolayısıyla, bu günlerde YouTube’u müzik akışı hizmeti olarak kullanmak tamamen normal. Ancak bu konuda bir dezavantaj bulunuyor: Bu akışların hala video olması. Bu nedenle gereksiz yere çok fazla bant genişliği harcıyor. Kota gibi aylık veri sınırlamanız varsa bunun çok büyük bir sorun olduğunu belirtelim.

Bunun için bir seçeneğiniz mevcut. O da YouTube Red’e abone olarak iki özelliğin kilidini açabilirsiniz. Bunlardan birincisi, bir videonun sadece sesini dinlemek. Diğeri ise, çevrimdışı olarak oynatmak için hem videoyu hem de sesini indirmek.

Videoları MP3’e Dönüştürün!

YouTube Red’e abone olmak istemiyorsanız alternatif bir seçeneğiniz mevcut.

  1. MP3’e dönüştürmek istediğiniz YouTube videosunu açın.
  2. Tarayıcınızın adres çubuğundaki bağlantıyı kopyalayın.
  3. YouTube MP3 adresine gidin ve bağlantıyı yapıştırın.
  4. Convert Video (Video’yu Dönüştür) butonuna tıklayın.
  5. Dönüştürme işlemi tamamlanınca indirme bağlantısına tıklayın.

YouTube MP3 sitesi çalışmazsa Listen to YouTube ve Vid to MP3 gibi kullanabileceğiniz diğer alternatifler mevcut. Hangisini kullanırsanız kullanın, sonuçta oluşan MP3’ler ortalama bir kalitede olacağını belirtelim.

YouTube videolarını müzikelere dönüştürmeyi ve indirmeyi mi tercih ediyorsunuz? Yoksa daha iyi ses kalitesi için YouTube Red’i mi kullanıyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle aşağıda paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz