Yepyeni Bir Gazete ve Dergi Deneyimi: Aposto!

0
215

Size yepyeni bir gazete ve dergi deneyimi yaşatadan ve tamamen ücretsiz olan Aposto! girişimi hakkında konuşacağız.

Aposto!, “Gürültüden Uzaklaş” mottosuna sahip bir medya ve teknoloji girişimi. Size her sabah belirli bir saatte Türkiye ve dünya gündemine ait bir bülten yolluyor. Tabii bununla beraber teknoloji, kültür sanat, edebiyat, müzik, spor ve daha birçok alanda haftalık ve periyodik yayınlarını e-posta bültenleri olarak göndermenin yanı sıra mobil ve web uygulamalarıyla da sizlere ulaştırmaktadır.

Aposto! hizmetine üye olmayı düşünüyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın kaosundan uzak, yalnızca onaylanmış içeriklerin derlendiği, farklı bakış açılarına sahip bilgilerin bir arada sunulduğu bir deneyime adım atmanız konusunda öneride bulunmak istiyoruz.

Haberlerin kısa ve öz olması sayesinde, size haber okuyor hissiyatı vermiyor ve bununla birlikte kaliteli haberleri anlaşılır, yalın ve güzel lisan ile birlikte sizlere sunuyor. Bizim en çok ilgimizi çeken tabii ki teknoloji teması olsa da bu tema dışında kültür sanat ve çevre temalarındaki bültenleri de takip ediyoruz. Özellikle “Bu Hafta Ne İzlesem?” başlıklı bülten bizim gönlümüzü fethetti.

Aposto! platformunun bir de Aposto! Altı Otuz adında podcast kanalı var. Müzik platformu Spotify hizmetini kullanıyorsanız, podcast kanalına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve her sabah 06.30’da, 10 dakikada tüm Türkiye ve dünya gündemini dinleyebilirsiniz.

Bu arada Spotify müzik hizmetini kullanıyorsanız ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz “Muhtemelen Bilmediğiniz Spotify İpuçları” başlıklı yazımızı inceleyebilir ve ne düşündüğünüzü yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Aposto! hizmetine üye olmayı düşünüyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz