Mozilla Firefox İle Youtube Videolarını Arka Planda Oynatın!

0
1889

Siz de biliyorsunuz mobil cihazlarda YouTube arka planda oynatma yapmanıza izin vermiyor ama artık Mozilla Firefox kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Bu tavsiye The Technizer isimli Youtuber’dan geliyor, videoda da görebildiğiniz gibi kullanması çok kolay, sadece tarayıcıyı indirin, istediğiniz Youtube linkine girin, ve uygulamayı kapatın, uygulamayı kapattığınız zaman video kesilmeyecek yani artık Youtube üzerinden ekranı hep açık bırakmanıza gerek kalmadan müzik dinleyebilecek ve başka şeyler ile ilgilenebileceksiniz, hatta cihazınızın ekranını kapatsanız bile video arka planda kendi kendine oynatmaya devam edecek.

Video:

Firefox’un hayranı değilseniz bu yazımızda bahsettiğimiz YouTube Background PlayBack isimli Xposed modülünü kullanıp YouTube uygulamasını YouTube Red aboneliğiniz varmış gibi kandırıp arka planda oynatma özelliğini kullanabilirsiniz.

Mozilla Firefox

Kısaca eğer:

1- Cihazınızı rootlayıp Youtube Background Playback Xposed Modülünü kullanmayı istemiyorsanız,

2- Sadece YouTube’nin arka planda oynatma özelliği için yapılmış uygulamalara güvenmiyorsanız,

YouTube videolarını arka planda oynatmak için Firefox size uygun en iyi yöntem olabilir.

Siz Firefox’un bu fonksiyonel özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir Xposed modülü mü yoksa Firefox tarayıcısını mı kullanmayı tercih edersiniz? düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz