Film önerisi ister misiniz? O zaman bu siteyi deneyin!

0
614

Sevgilinizle veya arkadaşlarınızla hiç film tartışması yaşadığınız oldu mu? O zaman bir de bu siteyi deneyin.

Film Önerisi Şart!

Tartışmalara son verin!

İzleyecek bir film bulmak ne kadar zor değil mi? Hep bir kararsızlık. Siz bir film önerisi sunarsınız arkadaşınız başka bir film önerir. Farklı filmler izlemek istersiniz. İşte burada Date Night Movies sitesi yardımınıza yetişiyor. Sitede sizin izlemek istediğiniz ve arkadaşınızın izlemek istediği filmi seçiyorsunuz, site size öneriler sunuyor. Bu önerilerde aynı tadı yakalayabileceğiniz ve ikinizin de seveceği filmler yer alıyor.

Film önerisi alabileceğiniz sitenin adresi: Date Night Movies

Kullanımı Kolay!

Sitenin kullanımı çok kolay hiç bir şekilde zorluk yaşamayacaksınız. Ayrıca film önerilerinin çok iyi olduğunu ayrıca belirtelim. Bunun yanı sıra filmler arasından Türk filmlerini de seçebilmeniz mümkün. Türk filmlerini Türkçe adları ile yazmanız yeterli olduğunu belirtelim.

Filmlerin Detaylarına Ulaşın

Bulduğunuz filmlerin konularını okuyabilir ve varsa fragmanlarını izleyebilirsiniz. Tabi film konuları İngilizce dilinde olduğunu ve çoğu filme ait fragmanların “henüz” bulunmadığını ayrıca belirtelim. 

İzleme Listesine (Watch List) Ekleyin

Bulduğunuz filmleri, izlediğiniz filmleri veya daha sonra detaylarına ulaşmak istediğiniz filmleri izleme listesine ekleyebilirsiniz. Ancak sitede üyelik sistemi mevcut değil. Dolayısıyla tarayıcı geçmişinizi temizlerseniz, bu listeyi de kaybedersiniz. Uyarmadı demeyin.

Satın Alın veya Kiralayın

İzlemek istediğiniz filmleri Netflix, Amazon, iTunes, Google Play, vudu, YouTube, CinemaNow, DIRECTV, hulu, Sony Entertainment Network ve daha birçok siteden kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Satın almak biraz pahalı bir seçenek olsa da filmleri kiralamak sizin için daha uygun olabilir.

Uygulamayı Kullanın!

Sitenin Apple’ın iOS işletim sistemi için uygulaması mevcut. Bu uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve film önerileri almaya hemen başlayabilirsiniz. Ancak uygulamayı sadece iPad cihazınıza yükleyebiliyorsunuz.

Date Night Movies
Date Night Movies
Developer: MediaHound
Price: Free

Site hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz