Bu Site, İzleyebileceğiniz Diziler ve Filmler Öneriyor!

0
2206

Netflix’te ne izleyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız bir de bunu deneyin.

Size filmler öneren Netflix Roulette ile izleyeceğiniz dizi ve filmlere kolaylıkla karar verebileceksiniz. Site size rastgele önerilerde bulunmaktadır. Tabi bu öneriler için birkaç seçenek ayarlayabiliyorsunuz. Mesela sadece film izleyecekseniz “Show Movies”, dizileri ve diğer televizyon programlarını da istiyorsanız “Show TV Shows” seçeneğini seçmeniz yeterli.

Ayrıca Komedi, Korku, Bilim Kurgu gibi çok sayıda tür arasından seçim yapabilir ve istediğiniz türde öneri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm türler arasından öneri istiyorsanız “All” seçeneğini seçmeniz yeterli.
Netflix Roulette

İstediğiniz bir yönetmen (Director’s name) veya aktör (Actor’s name) varsa ilgili boşlukları doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca anahtar kelime (Keyword) de girebilirsiniz. Her şeyi ayarladıktan sonra “Spin” butonuna tıklayarak dizi veya film önerisi alabilirsiniz.

Sitenin ayrıca Android işletim sistemi için Google Play Store’da bir de uygulaması bulunmaktadır. Android işletim sistemli cihazınıza uygulamayı yükleyerek cihazınızdan önerilere ulaşabilirsiniz.

Flix Roulette
Flix Roulette
Developer: Reelgood Inc.
Price: Free

Dizi ve film önerisi için Netflix Roulette sitesini kullanıyor musunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz