Windows 10’da WhatsWrapp ile WhatsApp mesajlarını bildirim olarak alın!

0
652

whatsapp-hoaxes-

WhatsApp kullanıyorsanız Windows 10 yüklü cihazınızda mesajlarınızı bildirim olarak almak istemez misiniz?

Son birkaç yıldır WhatsApp’ın popüler hale geldiği bir gerçek. Hatta şirket tarafından bu ayın başında yapılan açıklamada WhatsApp’ı kullanan bir milyar kullanıcısının olduğu belirtildi. Mobildeki başarısını kanıtlayan WhatsApp, kullanıcılarının bilgisayarlarda da WhatsApp’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeleri için WhatsApp Web hizmetini kullanıma sundu ve hatta Windows 10’un Microsoft Edge tarayıcısıyla da uyumlu olduğunu belirtelim.

Ancak WhatsApp, Windows 10’un İşlem Merkezi bildirimleriyle uyumsuz. İşte burada bir Windows 10 uygulaması olan WhatsApp’ın Web özelliğini WhatsWrapp devreye giriyor. Telefonunuzdan WhatsApp’ı açıp Web özelliğine girdikten sonra uygulamadaki barkodu taratın ve artık kullanıma başlayabilirsiniz.

WhatsWrapp

WhatsWrapp ile WhatsApp mesajlarınızı İşlem Merkezi’nde mesaj bildirimi olarak göreceksiniz.

WhatsWrapp Bildirim

Ayrıca başlat menüsünde canlı karo olarak da görebilmeniz mümkün.

WhatsWrapp Karo

Bildirimleri alabilmeniz için uygulamanın çalışması gerekmektedir. Eğer uygulamayı kapatırsanız bildirimleri alamayacağınızı lütfen unutmayın.

Bilgisayarda WhatsApp’ı kullanmak için herhangi bir uygulama yüklemek istemiyorsanız WhatsApp Web özelliğini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamanın Windows Mağaza’daki bağlantı adresi:
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/whatswrapp/9nblggh5l9x9

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz