WhatsApp, Snapchat’in Kamera Özelliklerini Getiriyor!

0
314

WhatsApp yeni güncellemesiyle kamera özellikleri bakımından Snapchat olma yolunda ilerliyor.

WhatsApp’ın yeni güncellemesi sayesinde fotoğraf ve videolarınıza yazılar yazabilir, resimler çizebilir ve hatta emoji’ler ekleyebilirsiniz.

whatsapp-kamera-ozellikleriYukarıda da görebildiğiniz üzere fotoğraflarınızı ve videolarınızı, kendinizi daha iyi anlatabilmeniz için yeni seçeneklerle özelleştirebilirsiniz.

Bir diğer Snapchat özelliği olan ön kamera parlaklığını artırmayı WhatsApp da getiriyor. Bundan sonra az ışıkta veya geceleri ekranınızı parlatacak ve böylece mükemmel bir şekilde özçekimler yapabileceksiniz. Bu özellik uzun zamandır Snapchat’in, iPhone’ların ve bazı Galaxy cihazlarının uzun zamandır sahip olduğunu belirtelim.

Bu güncelleme, bir video kaydederken parmağınızı yukarı aşağı kaydırarak yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlemlerini yapabilmenizi sağlıyor. Ayrıca, ekranınıza çift dokunarak ön ve arka kameralar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bu yeni özellikler Android kullanıcılarına verildi. Android cihazınızda güncellemeleri kontrol etmenizi öneriyoruz.  iPhone kullanıcıları ise bu yeni özelliklere çok yakında sahip olabilecekler.

Yeni WhatsApp özellikleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz