Western Digital, WD Blue ve WD Green serilerini tanıttı

0
174

Western Digital, PC sistemleri ve yükseltmeleri için tasarlanan ilk WD markalı SATA arayüzüne sahip tüketici SSD’leri olan WD Blue ve WD Green’i duyurdu.

PC performansını artırmak, bir bilgisayar toplamak ya da var olan PC’nin ömrünü uzatmak isteyenler için nihai bir çözüm sunan WD, dijital depolama konusunda SSD’ler ile mükemmel bir sonuç yaratıyor. WD Blue ve WD Green SSD’ler, SATA veriyolunda elde edilebilecek maksimum hızları sağlıyor.

1476253315_wd_blue_ssd

HDD’lere kıyasla sessiz ve ısınma sorununa yol açmayan bir çalışma sunan WD SSD’ler, daha az güç ve ısı kullanarak işlem yapma yeteneğine sahip. 1,75Milyon saat MTTF sunan WD SSD’ler, kullanıcılar için performans ve kapasite takibi için WD SS Dashboard yazılımını ücretsiz indirme imkanı veriyor.

WD Blue SSD
WD Blue SSD daha fazla performans arayan müşterilere hitap ediyor. Dizüstü ve masaüstü PC için kusursuz olan WD Blue SSD’ler, 250GB, 500GB ve 1TB kapasiteyle birlikte, 2,5inç/7mm kutu ve M.2 2280 form faktörü ile kullanıcılara sunuluyor. WD Blue SSD başlangıç olarak 89$+KDV “Önerilen Perakende Satış Fiyatı” ile piyasaya sunuluyor.

WD Green SSD
WD Green SSD, uygun fiyatlı performans arayan müşteriler ve ilk kez SSD kullanacaklar için mükemmel bir opsiyon sağlıyor. 2,5inç/7mm tasarıma sahip olan ve 120GB ile 240GB kapasite seçeneği ile sunulan WD Green SSD, ultra düşük güç tüketimi sağlıyor. WD Green SSD’ler, önemli satış bölgeleri ve müşteriler için 2016 son çeyreğinde satışa sunulacak.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz