WebSite X5 ile Kendi Sitenizi Sadece 5 Adımda Oluşturun!

0
509

WebSite X5; Start, Evolution ve Professional olmak üzere üç farklı paketten oluşan ve kendi web sitenizi çok kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan Türkçe bir yazılımdır.

Geçtiğimiz günlerde 14. sürümü yayınlanan WebSite X5’in Evolution ve Professional paketlerinden bahsedeceğiz.

WebSite X5 Evolution 14

70 € fiyatına satın alabileceğiniz WebSite X5 Evolution 14, websiteleri, blog’lar ve çevrimiçi mağazalar oluşturmak isteyen web tasarımcıları, blogger’lar ve serbest çalışanlar için idealdir.

Özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; günümüzün olmazsa olmazı sitenizin her tür cihaz ve çözünürlüğe uygun olmasını sağlayan Responsive tasarım desteği de sunan Evolution 14’te kullanıma hazır 10.000 sayfa ve 500 şablon bulunuyor ve bunun yanı sıra kendi şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Sürükle ve bırak özelliği tasarımlarınızı kolayca yapabilmenizi sağlıyor. Metinler, fotoğraflar, videolar/sesler, animasyonlar ve daha birçok nesne ile sayfalarınızı oluşturabilir ve FTP Motoru desteği ile sayfalarınızda yapacağınız değişiklikleri kolayca yükleyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra blog gönderilerinizi zamanlayabilir, temel çevrim içi mağazalar oluşturabilir ve çevrim içi kontrol paneline sahip olabilirsiniz. Ayrıca arama motoru optimizasyonu da yapabilirsiniz.

Evolution 14 paketini alan kullanıcılar domain, e-posta ve web alanı gibi hizmetlerden 12 boyunca ücretsiz yararlanıyor.

Evolution 14 hakkında daha fazla bilgi için:
https://www.websitex5.com/en/evolution.html

WebSite X5 Professional 14

200 € fiyatına satın alabileceğiniz WebSite X5 Professional 14, daha çok ticaret ile uğraşan işletmelere ve çevrim içi mağazalara odaklanıyor.

Professional 14’te Evolution 14’te yer alan tüm özellikler mevcut olduğunu belirtelim. Professional 14 ile oluşturduğunuz web sitenizde, dijital ögelerinizi satabilir, stok durumlarını yönetebilir ve indirim kuponlarını özelleştirerek sitenize yerleştirebilirsiniz. Yani tamamen e-ticaret uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Otomatik kullanıcı kaydı, veritabanı entegrasyonu, gelişmiş SEO özellikleri ve analizleri, dinamik içerikler ve gelişmiş grafikler ve kodlamayla sitenizi popüler ve ilgi çekici bir hale getirin.

Feed bildirimleri ve blog haberleri için bir uygulama olan FeedReady desteği sunan sitenizi yönetmek için WebSite X5 Manager uygulamasını kullanabilirsiniz.

Professional 14 hakkında daha fazla bilgi almak için:
https://www.websitex5.com/en/professional.html

Sadece 5 adımda web sitesi oluşturmanızı sağlayan WebSite X5’in tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz