Trendyol ile Modayı Takip Etmeye Devam Edin!

0
261

Alışveriş merkezlerine gidemediğimiz şu günlerde alışveriş sitesi Trendyol giyimden elektroniğe, ayakkabıdan saate kadar birçok konuda yardımınıza koşuyor.

Kurulduğundan bu yana yaptığı kampanyalarla büyük ses getiren ve tüketicilerin takdirini toplayan Trendyol, giyim, bilgisayar, cep telefonu, kozmetik, beyaz eşya, süpermarket ve aradığınız yüz binlerce indirimli ürünü en uygun fiyatlarla #evdekal sloganıyla kapınıza kadar getiriyor.

Trendyol uygulamasını henüz akıllı telefonunuza yüklemediyseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.

Trendyol tarafından verilen bilgilere göre müşterilerine teknoloji ile her zaman, her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak amacıyla 2010 yılında kuruldular. 25 milyondan fazla üye, 2000 kişilik ekip ile Türkiye’nin ve MENA bölgesinin en büyük ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformlarından biri oldular. Moda, elektronik, ev ve mobilya, gıda, anne ve çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride yılda 200 milyondan fazla ürünü müşterilerine ulaştırıyorlar.

Trendyol uygulamasını henüz akıllı telefonunuza yüklemediyseniz aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.

Kendisinin ortaya çıkardığı Trendyolmilla markası sayesinde moda dünyasında şık ve uygun fiyatlı ürünleriyle yer edinmeye başladı.

Trendyol Group kendi bünyesinde bulundurduğu Trendyol Express kargo hizmet firması sayesinde, online alışveriş sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Aydın ve Kocaeli’nde kapınıza getiriyor ve bu hizmetini diğer şehirlerde de sunarak genişletmeyi planlıyor.

Webrazzi Ödülleri 2019’da Yılın İnternet Şirketi başlığında 1. olduğunu ve 2018 yılında da aynı başlıkta yine 1. olduğunu ayrıca belirtelim.

Hadi şimdi siz de içinde kaybolacağınız Trendyol dünyasına adım atın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz