Steganos Privacy Suite ile Güvenliğinizi Sağlama Alın

1
185

20 yıllık gizlilik koruması Steganos Privacy Suite şimdi yeni yaşında Steganos Safe ve Steganos Password Manager’ın karışımıyla geliyor.

Steganos Privacy Suite Ana Ekran

Steganos İnternet Sitesi: Buradan
Steganos Privacy Suite 20: Buradan İndirin

Bilgisayarda, ağda veya bulut ortamında olan çalışma raporlarınız, tek kullanımlık parola (TAN) listeleriniz veya tatil fotoğraflarınız gibi hassas verileri AES-NI Donanım hızlandırma ile son teknoloji ürünü 384 bit AES-XEX ile şifreleyebilirsiniz. Bunun için “Safe”i kullanmanız yeterli.

Bunun yanı sıra tüm çevrimiçi hesaplar için parolalar, bir bilgisayar, akıllı telefon veya tablette olup olmadığına bakılmaksızın otomatik olarak oluşturulabilir ve kolayca yönetilebilir. Steganos Password Manager 20 son derece güçlü parolalar üretir, bunları web sitelerine otomatik olarak ekler ve bunları yapmanıza gerek kalmadan hatırlar. Sadece bir parola hatırlamanız gerekiyor!

Trace Destructor sayesinde tek bir tıklama ile tüm tarayıcı verilerini ve geçmişlerini silebilirsiniz. Bunun yanı sıra Privacy modülü ile bilgisayarınızın Web kamerasını devre dışı bırakabilir, reklamları engelleyebilir, gezinmenizin takip edilmesini engelleyebilir ve hatta tarayıcıyı anonimleştirerek sitelerin sizin hakkınızda bilgiler toplamasını zorlaştırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra dosyalarınızı şifreleyerek gizleyebilir veya dosyalarınızı geri kurtarılamayacak şekilde yok edebilirsiniz.

Peki yeni neler var?

  • Steganos Mobile Privacy uygulamaları şimdi anahtar zinciri (keychain) oluşturmak ve düzenlemek için kullanılabilir.
  • OneDrive, Google Drive, Dropbox veya MagentaCLOUD ile Steganos Password Manager 20 ve Mobile Privacy arasında tam senkronizasyon
  • Steganos Password Manager 20’nin birden fazla kurulmasıyla tam senkronizasyon
  • Tamamen gözden geçirilmiş kullanıcı arayüzü
  • Ana parolalar için geliştirilmiş zorlayıcı koruma
  • Geliştirilmiş dosya parçalayıcı

Şu anda Türkçe dilini desteklemyen yazılıma aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

Steganos İnternet Sitesi: Buradan
Steganos Privacy Suite 20: Buradan İndirin

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz