Steganos Privacy Suite 21 ile Emin Ellerdesiniz!

0
207

Steganos Safe ve Steganos Password Manager’ın karışımını içeren gizlilik koruması Steganos Privacy Suite şimdi yeni sürümüyle karşınızda.

Dijital Güvenlik ve Parola Yönetimi

Steganos Privacy Suite 21, ödüllü Steganos Security yazılım ürünleri Steganos Safe ve Steganos Password Manager ile geliyor. Kullanıcılar bilgisayarlarda, ağlarda ve bulut ortamında açık ve kolay menü gezintisi sayesinde çalışma raporları, tek kullanımlık parola (TAN) listeleri veya tatil fotoğrafları gibi hassas verileri şifreleyebilir.

Tüm çevrimiçi hesapların parolaları otomatik olarak oluşturulabilir ve bilgisayarda, akıllı telefonda veya tablette nerede olursa olsun kolayca yönetilebilir.

Steganos İnternet Sitesi: Buradan
Steganos Privacy Suite 21: Buradan İndirin

Yeni Özellikler

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kullanıcı arayüzü temaları
  • Büyük bulut senkronizasyonu ve Mobil Gizlilik (Mobile Privacy) performansı hızlandırması
  • Daha fazlasını görün: Parola listelerinde isteğe bağlı artan veri yoğunluğu
  • Dosya ekleri artık bilgisayarlar arasında da eşitleniyor
  • Mobil Gizlilik (Mobile Privacy) uygulamalarında da parola kategorileri
  • Daha fazla yardımla “Daha Fazla Kasa (Clearer Safe)” oluşturma
  • Bir sürücüde birkaç “Taşınabilir Kasa (Portable Safes)” kullanın

Güçlü Parolalar Oluşturun ve Yönetin

Ön kapınızı kilitsiz bir şekilde bırakıyor musunuz? Eviniz, aracınız ve ofisiniz için aynı anahtarı kullanır mısınız? Anahtarlarınızı yabancı birisine verir misiniz? Tabii ki hayır!

Parolalar dijital hayatınızın anahtarıdır ve kişisel parolalarınızın çeşitliliği ve kalitesi çevrimiçi güvenlik için çok önemlidir.

Artan çevrimiçi hesaplarınız için giderek daha fazla parola düşünmeye çalışmak ve hepsini hatırlamaya çalışmak neredeyse imkansızdır.

Steganos Password Manager 21 konforlu bir çözüm sunuyor: Çok güçlü parolalar üretir, web sitelerine otomatik olarak ekler ve bunları hatırlamanıza gerek kalmadan sizin yerinize hatırlar. Sadece bir parolayı hatırlamanız gerekiyor!

Hassas Verileri Güvenle Şifreleyin

Gizli belgeler, çalışma belgeleri ve tek kullanımlık parola (TAN) listelerinin tamamı güvenli bir yere aittir. Steganos Safe 21, başkalarının görmesini istemediğiniz her şeyi koruyan dijital bir kasadır.

Açık bir şekilde yapılandırılmış kullanıcı arayüzü, bu son derece profesyonel güvenlik yazılımı paketinin sezgisel ve kullanımını çok kolay olmasını sağlıyor. Almanya’da geliştirilen bu veri koruması yazılımı bir düğme tıklamasıyla, AES-NI Donanım hızlandırma ile son teknoloji ürünü 384 bit AES-XEX ile şifreleme yaparak PC’nizdeki, ağlardaki veya buluttaki tüm hassas verileri korur.

Microsoft® Windows® 10, 8 veya 7 işletim sistemlerinde min. 1 GB RAM (32 ve 64 Bit) çalışabilen yazılım için sisteminizde en az 200 MB boş disk alanı ve internet bağlantısı olmalıdır.

Şu anda Türkçe dilini desteklemyen yazılıma aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

Steganos İnternet Sitesi: Buradan
Steganos Privacy Suite 21: Buradan İndirin

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz