Star Wars: Battlefront 2 Açık Betası Bugün Başladı

0
146

17 Kasım 2017’de piyasaya çıkacak olan Star Wars: Battlefront 2 betası PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında bugün resmi olarak başladı.

Playstation’ın resmi blogunda yapılan açıklamada serinin ikinci oyunu Star Wars: Battlefront 2, oyunu ön sipariş eden oyuncular için 6-9 Ekim tarihleri arasında oynanabilecek.  Küçük bir haritada oyunculara sunulan betada “Galactic Assault, Starfighter Assault, Strike ve Arcade” olmak üzere dört farklı oyun modu yer alıyor. İlk ikisi  çevrimdışı ve bölünmüş ekran desteğine sahip 1-2 kişilik oyun modu,  diğerleri ise maksimum 40 oyuncu sayısına kadar çevrimiçi çok oyunculu oyun modları olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunu beta sürecinde oynamak isteyen kullanıcılar Windows platformunda Origin hesaplarına giriş yaparak ön siparişle deneyebilirler. PlayStation 4 ve Xbox One’da ise online mağazalarına giriş yaparak oyuna ulaşabilir. Resmi olarak 17 Kasım tarihinde çıkış yapacak oyunun Windows versiyonu şu anda 169 liraya ülkemizdeki yerel oyun mağazalarından satın alınabiliyor. Oyunun Xbox One ve Playstation 4 versiyonlarıysa 200 liranın üzerinde.

Peki siz  Star Wars: Battlefront 2 oyununu satın alıp oynamayı düşünüyor musunuz?

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz