Skype’ın Büyük Güncellemesi Play Store’da!

0
153

Skype uzun zamandır yayında ve yıllar içinde bazı büyük değişiklikler geçirdi. Yine de, yeni v8.0 güncellemesi en büyük olanı olabilir. Temeli Hikayeler olan “Paylaşımlar” ve “eklenti” hizmetleri gibi bazı Snapchat benzeri özellikler getiriyor. Devler birbirine benziyor değil mi?

Skype, yeni sürüm için bir değişiklikler listesi eklemeyi ihmal etti, ancak yeni değişiklikleri açıklayan bazı videolar var.

https://www.youtube.com/watch?v=RU9w41tPXyc

Sohbet ekranı Bul, Sohbet ve Yakala olmak üzere üç sekmeye ayrılmıştır. Bul ekranı, üçüncü parti servislerden (bunlar eklentilerdir) gelen içeriği paylaşabileceğiniz yerdir. Sohbet, mesajlarınızın olduğu yerdir ve şimdi garip gradyan renkli arka plana sahip. Yakala sekmesinde, Snapchat için ölü bir zil sesi olan bir kamera arayüzü yer alıyor. Uygulamanın Paylaşımlar’ı Snapchat Hikayeleridir. Yani açıkça Skype bu durumu taklit ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qItfRVJFljM

Bu güncellemeyi bir hafta önce ilan etmesine rağmen, uygulama yalnızca Play Store’da kullanıma sunuldu. Kullanıcılardan gelen ilk yanıtlar pek olumlu değil; 1 ve 2 yıldızlı değerlendirmeler çok olduğunu belirtelim.

Skype’ın yeni güncellemesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Skype - Ücretsiz IM ve arama
Skype - Ücretsiz IM ve arama
Developer: Skype
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz