Skype, Durum Simgelerini Geri Getiriyor ve Yeni Temalar Ekliyor!

0
178

Geçen ay Microsoft, “yeni nesil Skype” ı tanıtmıştı. Şimdi yeni bir güncelleme daha yayınlandı!

Yeni nesil Skype’ın en önemli özellikleri Snapchat benzeri hikayeler, yenilenmiş bir kullanıcı arayüzü ve uygulamanın işlevselliğini genişleten “eklentiler” desteği olduğunu belirtelim.. Ancak güncelleme herkes tarafından beğeni kazanmadı. Microsoft, geri bildirimlere yanıt olarak birkaç değişikliği uygulamaya yerleştirdi.

Yeni mobil uygulamadaki en sarsıcı seçeneklerden biri, kişiler için durum göstergesinin kaldırılmasıydı. Durum göstergesinin kaldırılmasıyla beraber kimlerin çevrimiçi olup olmadığını göremediniz. Bazı kullanıcılar için büyük bir sorun haline gelen bu özellik tekrar geldi. Ayrıca paylaşım özellikleri de geri döndü, böylelikle sohbetlerden yüklü başka bir uygulamaya içerik gönderebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla tema ve konuşmalar için değiştirilmiş bir kullanıcı arabirimi gibi birkaç yeni özellik var.

 

Microsoft blog yazısında, bir görüşme sırasında çoklu görev (aynı anda YouTube videosu izleme) ve kişileri/konuşmaları silme gibi bazı özelliklerden de bahsetti. Skype’ı Android cihazınızdan Play Store, iOS cihazınızdan App Store üzerinden indirebilirsiniz, ancak bazı değişikliklerin yeni güncellemelerle verileceğini belirtelim.

Mobil cihazınızda Skype uygulamasını kullanıyor musunuz?

Skype - Ücretsiz IM ve arama
Skype - Ücretsiz IM ve arama
Developer: Skype
Price: Free

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz