Sınırsız Müzik Sadece 99 Kuruş!

0
690

Popüler müzik platformunda çok ucuz bir fiyata sınırsız müzik dinlemek ister misiniz? Bu uygun fiyatın tabi ki bir süresi var. Ancak sizin için yeterli olacaktır.

Spotify’ın başlatmış olduğu yaz kampanyası ile daha önce Premium hesap sahibi olmayan kullanıcılar sadece 99 kuruş ödeyerek 3 ay boyunca sınırsız müzik keyfinin tadını çıkarıyorlar. Evet yanlış duymadınız 3 ay için 99 kuruş ödüyorsunuz. 3 aylık sürenin sonunda ise Premium hesabınız için 9,99 TL ödemeniz gerekmektedir. Ancak 3 aylık süre içerisinde Premium hesabınızı iptal ederseniz, 3 ayın sonunda kredi kartınızdan herhangi bir ücret kesilmeyecektir.

Peki neden Premium kullanıcı olmalısınız?

  1. Premium kullanıcı olarak müzikleri indirebilirsiniz. Yani çevrimdışı dinleyebilme özelliğine sahip olabilirsiniz.
  2. İstediğiniz şarkıyı çalabilirsiniz. Premium hesap sahibi olmayan kullanıcılar bir albümden rastgele şarkı çalamıyorlar.
  3. Reklamlardan nefret ediyorsanız Premium kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Premium hesabında hiçbir reklam bulunmamaktadır. Normal kullanıcılar şarkı geçişlerinde reklama maruz kalmaktadır ve reklam bitmeden bir sonraki şarkıya geçememektedirler.
  4. Ses sisteminiz nasıl bilmiyoruz ama Premium kullanıcılar daha yüksek kaliteli seslerde müzikleri dinleyebiliyorlar.

30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olan tekliften daha önce Premium’u deneyen kullanıcılar yararlanamıyor.

Kampanyaya ait detayların yer aldığı Spotify’ın kendi sitesindeki Premium sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Spotify hakkında bilmediğinizi düşündüğümüz bazı ipuçlarını Muhtemelen Bilmediğiniz Spotify İpuçları adlı yazımızda bir araya getirdik. Burada paylaştığımız ipuçları sayesinde Spotify deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Hadi ne duruyorsunuz? Spotify Premium hesabını 99 kuruşa satın alın ve sınırsız müziğin keyfini çıkarın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz