Silinen Dosyalarınızı Kurtarmak Çok Basit!

0
585

Dosyalarınız, fotoğraflarınız, müzikleriniz, videolarınız, sesleriniz, e-postalarınız silindi ve bu verilerinizi kurtarmak istiyorsanız tam size göre bir yazılım: EaseUS Data Recovery Wizard. 

Yazılımın internet sitesi: EaseUS Data Recovery Wizard

Kullanımı çok kolay olan yazılım ile dahili ve harici sabit sürücülerin yanı sıra flash (USB) cihazlardan, hafıza kartlarından, müzik çalar cihazlarından verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Peki sıfırlanan (formatlanan) sürücülerde de işe yarıyor mu diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. Sıfırlanan sürücülerden ve hatta sürücülerdeki silinen bölümlerden bile veri kurtarmak istiyorsanız EaseUS Data Recovery Wizard yardımınıza yetişiyor.

Yazılımın kullanımı o kadar kolay ki sadece veri kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçip “Tara” butonuna basmanız yeterli diyebiliriz.

Daha sonrasında ise yazılım silinen dosyalarınız için kısa zaman alan “Hızlı Tarama” ve uzun zaman alan “Derin Tarama” olmak iki farklı tarama yapacaktır. Tarama ekranında dosya türlerine göre filtreleme yapabilir ve silinen veri listesi çok olduğunda dosyanızı bulmak için “Arama” özelliğini kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız çöktüğünde ve işletim sistemi kendini başlatamadığında, EaseUS Data Recovery’nin erişemediğiniz verilerinizi kurtarabilmenizi sağlayan önyüklenebilir bir ortamdan başlatılabilen bir sürümü (Pro + WinPE) mevcuttur. Bunun yanı sıra Technician sürümü ile müşterilerinizin verilerini kurtarmasına yardımcı olabilirsiniz. Tüm sürümlerin, EaseUS tarafından ömür boyu güncellemeye ve yükseltmeye sahip olduğunu belirtelim.

Yazılım Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Üç adımdan oluşur: Başlatın, tarayın ve kurtarın.
  • Windows (10/8.1/8/Vista/7/XP) ve Windows Server (2016/2012/2008/2003) işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanılabilir. Yazılımın Mac kullanıcıları için de sürümü mevcuttur.
  • FAT (FAT12,FAT16,FAT32), exFAT, NTFS, NTFS5, ext2/ext3, HFS+ ve ReFS dosya formatları desteklenmektedir.
  • Bilgisayar, SSD/HDD/harici disk, USB bellek, hafıza kartı, dijital kamera, mobil cihaz, Müzik Çalar, iPod, Zip Sürücü ve çok daha fazla cihazdan veri kurtarma yapılabilir.
  • Ücretsiz sürümü ile en fazla 2GB boyutuna kadar veri kurtarılabilir. Birkaç veya küçük boyutta dosya kurtarmak istiyorsanız işinizi görebilir. Ancak ücretli sürümlerin ekstra özellikleri olduğunu belirtelim. Ücretsiz sürümü bu bağlantıdan indirebilirsiniz.
  • Derin tarama, Hızlı tarama özelliğine göre daha uzun bir süre alsa da tarama yapılan sürücüyü daha iyi kontrol edebilir.
  • Yazılım ile bulunan silinmiş veriler isimlerine, tarihlerine ve dosya türlerine göre sıralanabilir.
  • Arama özelliği sayesinde taranan dosyalarda isimlerine veya uzantılarına göre arama yapabilirsiniz.

Yazılımın internet sitesi: EaseUS Data Recovery Wizard

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz