Seyahat Ederken İnternet Kullanın!

0
358

Uzun süreli uçak seyahatlerinizde internetin yokluğunu hissettiğiniz zamanlar olmuştur değil mi? Türk Hava Yolları’nda Türk Telekom ile kablosuz internetin keyfini çıkarın.

Uçaklarda kablosuz internetin nasıl çalıştığını öğrenmek ve daha birçok bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu yazımızı okumanızda fayda var.

Uluslararası uçuşlarınızda Türk Hava Yolları’nı kullanıyorsanız Türk Telekom WiFi Fly ile kablosuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Business Class yolcularına ücretsiz olan hizmetin diğer sınıflardaki yolcular için iki paketi mevcut: 1 Saat ($9.99) ve 24 Saat ($14.99). Bu paketleri sadece uçak içerisinde kredi kartıyla satın alabileceğinizi belirtelim. Uçak içerisinde ilgili ücreti öderken kredi kartınızdan günün kuruna göre Türk Lirası ücreti kesilecektir. Dolayısıyla günlük döviz kuruna göre değişiklikler gösterebilir.

Ücretler bir yana, internetten çıktığınızda, kullanmıyorsunuz diye süreniz uzamamaktadır. Yani ister kullanın ister kullanmayın, internete ilk bağlandığınız andan saatiniz işlemektedir. Ayrıca aktarma yapıyor ve yine uçuşunuza Türk Hava Yolları ile devam edecekseniz satın almış olduğunuz paketinizi bineceğiniz uçakta kablosuz internet altyapısı varsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kablosuz internet sisteminin uluslararası uçuşlarınızda ve 10.000 Feet (Yaklaşık 3.000 metre) yükseklikte etkinleştiğini belirtelim.

Peki internet hızlı mı? Hemen cevaplayalım. Bağlanacağınız internetin indirme hızı 5 Mbps’e kadar olacaktır. Ancak internete bağlanacak kişi sayısı artıkça size sunulacak internetin hızında düşmeler olacaktır.

Türk Telekom WiFi Fly resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz