Screenshot Snap Güncellendi! (1.2.5)

0
243

Alman yazılım geliştiricisi Ashampoo’nun Android cihazları için geliştirdiği ekran görüntüsü yakalama uygulaması Screenshot Snap yeni sürümüne güncellendi!

Daha önce size buradaki yazımızda tanıttığımız Screenshot Snap uygulaması Windows bilgisayarlardaki Ashampoo Snap’in mobil versiyonu olduğunu belirtelim. Ancak biraz daha geliştirmeye ihtiyacı var.

İstediğiniz özellikler varsa, yorum bölümümüze belirttiğiniz takdirde Ashampoo ile iletişime geçebilir ve uygulamanın gelişimine katkıda bulunabiliriz.

Screenshot Snap ile yakaladığınız ekran görüntülerine şekiller çizebilir veya ekleyebilir, metinler yazabilir, görüntüyü kırpabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

1.2.5 sürümüne güncellenen uygulamada küçük hata düzeltmeleri yapıldı, galeri işlevselliği güncellendi, tüm görüntünün tamamen yön değiştirilebilme özelliği eklendi, çok sayıda yeni şekiller eklendi ve çökme sorunları giderildi.

Android işletim sistemli cihazınızda Screenshot Snap uygulamasını kullanıyor musunuz? Ekran görüntülerinizi yakalamak için başka bir uygulama kullanıyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Droid Screenshot Free
Droid Screenshot Free
Developer: Ashampoo®
Price: Free
Droid Screenshot
Droid Screenshot
Developer: Ashampoo®
Price: ₺2,99

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz