Şarj Endişenizi Pilli Kılıflar ile Ortadan Kaldırın!

0
271

Samsung’a yeni tasarımında çıkartılamayan pil kullanmasından ötürü bazı çevrelerden gelen eleştirilerden sonra şirket, hızlı şarj, kablosuz hızlı şarj vb. yeniliklerle alternatifler üretti. Fakat eğer bu size göre yeterli değilse işte sizin için iyi bir alternatif.

1448521932_galaxy-note-5-pilli-kilif.

Popüler aksesuar üreticisi ZeroLemon, Samsung’un üst seviye cihazları Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ için 3.500mAh kapasiteye sahip pilli kılıflar duyurdu. Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ın mevcut pil gücünü iki katında daha fazla artıracak pilli kılıflar özellikle gün içerisinde telefonu yoğun kullananlar için oldukça ideal görünüyor.Eğer siz de telefonumu doya doya kullanayım, ekranım hep parlak olsun, şarjım hemen bitmesin, Facebook’um, Twitter’ım sürekli açık olsun, oyun oynarken şarj endişem olmasın diyorsanız bu kılıflara bir göz atın. ZeroLemon kılıflar sayesinde hem şarjınız hemen bitmeyecek hem de bir koruyucu kılıfınız olacak.

android noktasi.com extra şarj

ZeroLemon Kılıflar Amazon’da 39.99 dolara satışa sunuluyor. Şüphesiz zamanla farklı markalar da daha uygun fiyatlı alternatifler çıkaracaklardır.

Zerolemon kılıflarını nasıl buldunuz? Sizce bu kılıflar şarj endişenizi ortadan kaldırmaya yardımcı olur mu? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz