Samsung’un Yeni Projesi: Akıllı Kemer

0
246

Samsung artık yeni projeler üzerinde uğraşıyor. Samsung bu yeni projesi ile hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. İşte Samsung’un yeni kemer projesinin detayı bu yazımızda.

Samsung artık yeni giyilebilir teknolojisi üzerinde çalışıyor. Yeni projesi ise ne bir akıllı saatin yapabileceği ne de bir fitness takipçisinin yapabileceği bir işi yapıyor: Pantalonunuzun yere düşmesini engelliyor. Tabi ki kemer sadece pantalonunuzu tutmak için üretilmiyor.

Peki Samsung neden bir kemer üretiyor diye soracak olursanız bazen spor yaparken, işe giderken ya da bir yere acilen yetişmeniz gerekiyorsa kolunuzdaki saat bazen sizi rahatsız edebiliyor ve bazı alanlarda kullanımı zorlaşıyor. Samsung bunun üzerine bizleri daha çok rahatlatacak bir proje geliştiriyor, Akıllı kemer projesi.

Bu kemerin içerisinde bulunan sensörler ile ne kadar gittiğinizi, kaç kalori yaktığınızı, nerelere gittiğinizi, kısacası akıllı bir takip cihazının yaptığı her şeyi sizler için yapıyor. Kemer piyasaya 99 dolar (yaklaşık 305 Lira) civarı piyasaya sürüleceği bekleniyor. Şu anda geliştirilme aşamasında olan ürün 2018 yılında piyasaya çıkması bekleniyor.

Peki siz bu akıllı kemer hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz