Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) SM-T290 Kutu Açılımı ve Özellikleri

0
984

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) SM-T290 modelinin kutu açılımını ve özelliklerini inceledik. Detayları sizinle paylaştık.

2019 yılının temmuz ayında piyasaya çıkan tableti şuradaki bağlantıdan 827 Lira’ya satın aldık. Android 9.0 Pie işletim sistemine sahip cihazın ülkemizde satılan SM-T290 modelinin sim kart desteği bulunmamakta. Bluetooth 4.2 teknolojisiyle donatılan cihaz, microUSB 2.0 ile şarj olmaktadır. Bununla beraber cihaz sensörlerini incelediğimizde jiroskop sensörüne sahip olmadığını ve tabletin, Galaxy Note cihazlarından aşina olduğumuz zamanla değişik özellikler eklenen S Pen yani kalem ile gelmediğini de ayrıca belirtelim.

Kamera özelliklerine baktığımızda, 2 Megapiksel ön ve 1080P 30FPS video kayıt edebilen 8 Megapiksel arka kameralarıyla bizi karşılıyor. 32GB depolama alanına ve 2GB belleğe (ram) sahip tablet hakkında daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.

Tablet için bir de kılıf satın aldık, gayet şık olan kılıfa da buradan ulaşabilirsiniz. Kılıfa ait inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Kılıfı satın alırken değil ama sonradan fark etmiş olduğumuz bir damga daha mevcut. O da Atatürk Havalimanı’na ait. Tablete kılıfın ayrıca yakıştığını da belirtelim.

Son bombayı da sizinle paylaşıyoruz. Tablet ile milyonlarca kullanıcıya sahip dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG oynadık. PUBG oyunu severler bu tableti kaçırmamalı. 8.0 inç boyutuna sahip tablet ile oynamak gayet kolay.

Sizinle paylaşmış olduğumuz tableti satın aldınız mı? Tablet hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizimle deneyimlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz