Samsung Galaxy Note 7 Geliyor!

2
406

Samsung Galaxy Note 7 cihazını Galaxy Unpacked 2016 etkinliğinde ortaya çıkaracağı ile ilgili birkaç söylenti bulunuyor, gelin bunları birlikte inceleyelim.

Geçtiğimiz zamanlarda gelecek Galaxy Note cihazının Galaxy Note 7 olacağı ile ilgili söylentiler vardı. Şimdi de Glaxy Note 7’nin kavisli bir ekranla geleceği söylentileri bulunuyor.

Elimize geçen bir resimde, Samsung Galaxy Note 7 veya Galaxy Note 7 edge’yi 2 Ağustos 2016’da New York Lincoln Center’da açıklayabilir.

Samsung Galaxy Note 7 edge Tanıtım

Resimde Görebildiğiniz gibi, 5 adet kavisli çizgi “7” rakamına benzer bir şekil çıkarıyor. Yani Galaxy Note 7’nin ismi ve “The edge is just around the corner” tabiri Galaxy Note 7 Edge olabileceğini gösteriyor. Bu, Galaxy S7 ve S7 edge cihazlarında olduğu gibi bir uyum anlamına gelebilir.

Bu Ağustos ayında Samsung’un sadece bir Galaxy Note cihazı tanıtacağı bekleniyor.

Özellikleri:

Tanıtılmak üzere olan amiral gemisi 5.8 inç QHD kavisli ekran, Snapdragon 823 veya bu yonga setine uygun bir Exynos yonga seti, göz tarayıcısı, IP68 sertifikalı suya dayanıklı bir gövde, USB tip C port ve 4,000 mAh batarya ile geleceği bekleniyor.

Yeni Galaxy Note 7/ Note 7 edge hakkında sizin düşünceleriniz nedir? Bizimle paylaşabilirsiniz.

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz