Samsung Galaxy J7 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı!

0
10797

Samsung Galaxy J7 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı.

Samsung’un üstün güç tasarrufu sağlayan ve uygun fiyatlı J serisinin J7 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi çıktı.

Bir süre önce Samsung Galaxy J5 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini dağıtmaya başlayan Samsung birkaç gün önce Galaxy J7 için de Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini sunmaya başladı.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ile birlikte Android 6.0.1 Marshmallow özelliklerinin yanı sıra en son Touchwiz arayüzüne güncellenen Galaxy J7 modeli kararlılık ve haziran ayı güvenlik güncellemesini de almış durumda.

Samsung Galaxy J7 (SM-J700H) modeli için J700HXXU2BPF2 yapı numarasına sahip Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini ilk olarak Rusya için yayınlandı. Her ülke için sırasıyla dağıtılan güncellemenin ülkemiz kullanıcıları için ne zaman yayınlanacağı belli değil. Eğer Samsung’un güncellemeyi Türkiye için yayınlanmasını beklemek istemiyorsanız aşağıda vereceğimiz Rusya’ya ait güncellemeyi buradan bilgisayarınıza indirip odin üzerinden kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini cihazınıza kurdunuz mu?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz