Samsung Galaxy J5 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

1
3419
SAMSUNG CSC

Samsung Galaxy J5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi çıktı. Detaylar haberimizde.

Amiral gemisi Android cihazlarına Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini sunan Samsung şimdi orta ve uygun fiyatlı modellere güncellemeyi vermeye başladı.

Üstün güç tasarrufu sağlayan ve uygun fiyatlı J serisinin J5 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi çıktı.

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F) modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini ilk olarak Hindistan’da dağıtmaya başladı. J500FXXU1BPF yapı numarasına sahip Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yaklaşık 874.17 MB boyutunda.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ile Android 6.0.1 Marshmallow özelliklerinin gelmesi ile birlikte en son touchwiz arayüzüne güncellendi. Bu güncelleme de performans, kararlılık, Android güvenlik yaması gibi ek iyileştirmeleri de içeriyor.

Samsung’un ülkemizdeki Galaxy J5 modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini ne zaman yayınlanacağı belli değil. Samsung’un güncellemeyi vermesini beklemek istemiyorsanız bu bağlantıdan Hindistan’a ait romu indirip odin üzerinden kurulum yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi henüz çıkmadı. Önümüzdeki günlerde Galaxy J7 içinde yayınlanacağını umuyoruz.

Galaxy J5 Marshmallow güncellemesi

Samsung Galaxy J5 cihazınıza Android 6.0.1 Marshmallow yüklediniz mi? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz