Samsung Cinema Screen 4K HDR ile Sinema Salonlarını Yenileyecek!

0
222

Samsung, 34 fit 4K HDR ekran ile sinema salonlarını yeniliyor!

En son teknoloji ürünü sinema salonunu açmayı planlıyorsanız bir projektör satın almayı bırakmak isteyebilirsiniz  Samsung sinema severleri uçuracak 34 metrelik HDR LED ekranını kullanıcılara sunuyor.

HDR LED Ekran 27 Mart – 30 Mart tarihleri ​​arasında Cinemark Century Orleans 18 ve XD Theatre’da düzenlenecek olan ve Las Vegas’ta CinemaCon 2017 sırasında gerçekleşen bir dizi ön izleme gösterisi sırasında küçük bir kitleye tanıtılacak. Samsung’a göre Sinema Ekranı 4K (4,096 x 2,160) çözünürlük, 10 kat daha fazla pik parlaklık seviyesi (14fL’ye karşı 146fL) ve ultra kontrastlı düşük tonlu gri tonlama ayarları gibi çağdaş projektörlere göre bir takım avantajlar sunacak. Ekran neredeyse parlak renkleri ve en derin siyahları vitrine çıkarıyor.

Samsung Electronics America Başkan Yardımcısı Sang Kim, tiyatroların kendilerini benzersiz bir izleme deneyimi için bir yer olarak görülmesi gerektiğini ve bunu yapmanın bir yolu odalarını kurumsal etkinlikler, konser ve spor etkinliği görüntüleme veya oyun yarışmaları için açarak yapmanın daha iyi bir yol olduğunu söylüyor. Bunların hepsi geniş bir LED ekranından projektöre göre daha fazla fayda sağlayacağını öne sürüyor. Buna göre Samsung Sinema’ya ilk biletinizi almadan önce birkaç yıl beklemeniz gerekebilir. Samsung’a göre Cinema Screen şu anda DCI sertifikasyon sürecinden geçmekte ve kısa bir süre önce Tokyo’daki Keio Üniversitesi’nde uyum testini tamamlamış bulunuyor. Bu ekranların tanıdığınız ve sevdiğiniz dijital projektörlerin yerini alması birkaç yıl sonra olacak anlamına geliyor. Elbette biraz daha kullanılabilir bir şeyler arıyorsanız Samsung’un QLED TV’lerini her zaman kontrol edebilirsiniz. 65 inç ve 55 inç ekran boyutlarında 4K çözünürlük ve 2.000 netlik pik parlaklık sunuyorlar.

4K Çözünürlükteki HDR LED Ekranı Sinema Salonunda Görmek İster misiniz?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz