Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition Piyasaya Sürüldü!

3
600

Teknoloji devi Samsung’un en büyük silahı olan Galaxy S8 beklenmedik bir özellikle bizlerle. Microsoft, Galaxy S8 “Microsoft Sürümü” nü kendi mağazasından satacak.

Microsoft’dan gelen süpriz bir habere göre Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus’lar için kendi Microsoft Edition sürümlerini kendi mağazasından satacak. Yazılım devinden gelen bu şaşırtıcı haber tüm dünyada şaşkınlık uyandırdı.

Microsoft daha önce Skype, OneDrive, World, Excel, PowerPoint gibi hizmetlerini Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’lar için ön yüklü olarak hizmete sunulacağını duyurmuştu. Peki Microsoft Edition planı nasıl işleyecek hep beraber inceleyelim.

Normalde Microsoft, mağazalarından satın alınacak olan Microsoft Edition Galaxy S8’ler için yeni bir formatta olacak. Bu formata göre Galaxy S8’ler için ilk kez internete bağlanıldığında Office, OneDrive, Cortana, Outlook uygulamalarını otomatik olarak indirecek ve kurulumunu kendi yapacak. Böylece Microsoft, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kullanıcılarına en iyi hizmeti sunacak. Microsoft bu planda Samsung Galaxy S8 ailesine daha fazla görsel iyileştirme veya aksesuar barındırmayan yani yazılımsal hizmet odaklı versiyonlarıyla ön plana çıkarmaya çalışıyor.

Bu haber hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

3 YORUM

  1. sistem aynı olduktan sonra sorun yok (: hatta güzel haber normal cihazıda çevirmek adına ileri kullanıcı için farklı bir deneyim olur, fakat durum yine android üzerinden mi işleyecek bu kısım muallakta kalmış, şöyle ki aynı sisteme wp kurulu şekilde mi satılacak yoksa durum sadece aplikasyon bazlı mı.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz